Adobe Photoshop Camera v 1.0.41 – Telefon İçin Fotoşop Programı APK FULL İndir

Adobe Photoshop Camera 1.0.41. Скриншот 1Adobe Photoshop Camera 1.0.41. Скриншот 2

Adobe Photoshop Camera, adobenin telefonlar için çıkardığı bir photoshop programıdır. eğer telefon için photoshop programı arıyorsanız tam size göre bir program. programda çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi sadece telefonu kullanarak editleyebilir,filtre ekleyebilirsiniz. seçtiğiniz bir fotoyu photoshop yapabilir başka bir yüzü başka bir kişiye ekleyebilir veya arkaplan renklerini değiştirebilir veya resimlerinizi pastel boya gibi gösterebilirsiniz.

Photoshop’ta işlenmiş gibi görünen fotoğraflar oluşturmak için yapay zeka teknolojisini kullanır. Böylece, gerçek zamanlı olarak, her türlü filtreyi uygulayabilir, arka planı değiştirebilir, çerçeveye nesneler ekleyebilir ve deklanşöre basmadan önce fotoğrafı düzenleyebilirsiniz.

Geliştiriciler, uygulamanın dinamik aralık, sahne türü, yüz alanları ve diğerleri de dahil olmak üzere fotoğrafın teknik içeriğini anladığını ve tüm bu parametreleri dikkate alarak karmaşık ayarları otomatik olarak uyguladığını garanti eder. Photoshop Kamera’da filtreler de mevcut olacak.

Yazar: admin