Aerofly FS 2020 Apk Mod Hileli Full İndir

v 20.20.43

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 20.20.43

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Aerofly FS 2020 APK’yı ücretsiz indirin ve gerçek bir pilot olma fırsatını yakalayın. Bu oyunun ortamını gerçekçi bir şekilde simüle eden uçak modelleri ve grafikleri yakında sizi memnun edecek.

Aerofly FS 2020’yi tanıtın

IPACS geliştiricisinin herhangi bir oyununu tavsiye etme şansım olmadı çünkü onları bilmiyordum. Ancak son zamanlarda Aerofly FS 2020’ye dikkat eden çok oyuncu varken öğrenmeye başladım ve bu oyunu çok ilginç buldum. Bununla birlikte, cihazınızın grafikleri ve hareketi sorunsuz bir şekilde işlemek için yeterince güçlü olmasını da gerektirir.

En iyi uçak simülasyon oyunu

En gerçekçi uçak simülasyon oyununun ne olduğunu merak ediyorsanız cevabım Aerofly FS 2020. Aerofly 2 Flight Simulator gibi önceki IPACS ürünlerinden birini daha önce denediyseniz, o zaman belki de kaliteden şüphe duymayacaksınız. bu oyun ile.

Aerofly FS 2020 büyük adımlar attı. Öncelikle haritalar hakkında. Nevada’dan California ve Utah’a kadar Avrupa’da 200’den fazla havalimanına sahip olmak gerçekten çok geniş. Tüm uçuş yolculuğunun uzunluğu 300.000 mil kadardır, bu da çoğu pilotun işi sırasında başaramayacağı bir rakamdır. Şimdi, ilerleme fırsatınız var.

Belki de, gökyüzünde yüzlerce tona varan büyük bir aracı kontrol edebilmenin kolay olmadığını anlıyorsunuz. Çalışma prensipleri ve becerileri hakkında uzun yıllar öğrenmeyi gerektirir. Ancak Aerofly FS 2020 ile işler çok daha basit. Geliştirici, birçok işlevi içeren oldukça ayrıntılı bir kokpit tasarladı. Ama uçağı gökyüzüne uçurmak için bunlardan sadece birine ihtiyacınız var. Denetleyicideki minimalizm, birçok oyuncuyu çeken cazibe merkezlerinden biri olarak kabul edilebilir.

Bir uçuş süreci sırayla gerçekleşir: Yerdeki uçak hareketini yönetin, kalkış yapın, gökyüzünde kontrol edin ve iniş yapın. Bu simülasyon oyunu boyunca bunu defalarca tekrarlamanız gerekecek. Ancak bunun basit olduğunu düşünmeyin. Uçağın ağırlığı veya tahrik gücünün beygir gücü değiştiğinde, pistten çıkmadan önce gökyüzüne uçabilmek için süreyi ayarlayacaksınız.

İniş süreci benzer. Ancak endişelenmeyin, çünkü sistemde her zaman oyuncular için bir eğitim vardır. İster yeni başlayan ister profesyonel bir pilot olun, bu oyunu yine de kolayca oynayabilirsiniz.

Gerçekçi uçak modeli

Bu oyunda deneyimlemeniz için 22 uçak modeli bulunuyor. Bucker Jungmeister Bu 133 veya İkinci Dünya Savaşı sırasında ABD tarafından kullanılan ünlü P-38 Lightning savaşçısı gibi 20. yüzyılın başlarından kalma eski tasarımlara sahipler.

Ayrıca kargo veya yolcu görevlerinde kullanabileceğiniz Airbus A320, Boeing 777 ve Robinson R22 helikopterleri gibi daha modern şekillere sahip ticari uçaklar da bulunmaktadır.

Ancak, özgür değiller. Para kazanmak ve bunları mağazadan satın almak için çok çalışmanız gerekiyor.

Yüksek kaliteli grafikler

Grafikler, Aerofly FS 2020’nin başarısının bir parçasıdır. Uçak modelleri, hava efektleri, haritalar ve manzara, yüksek çözünürlüklü grafikler sayesinde gerçekçi bir şekilde simüle edilir.

Donanım gereksinimleri açısından, bu oyun, cihazınızın güçlü CPU ve GPU ile 4,5 GB alan belleğe sahip olmasını gerektirir.

Hava etkisi

Bu oyunu oynarken son derece gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız. IPACS, hayranlarını, Aerofly FS 2020’nin hava efektleri inanılmaz derecede gerçekçi olduğunda sıradan bir simülasyon oyunu olduğu konusunda yanıltmıyor.

Uçuş programı sırasında, yaklaşan yolculuğunuz için hava durumu bilgilerini alacaksınız. Çok kuvvetli bir fırtına, yağmur, sis veya rüzgarla karşılaşırsanız, darbeye neden olur. Bu, sınırlı görünürlük nedeniyle pilotların işini zorlaştırır.

Ayrıca gündüz ve gece etkisi de oldukça etkileyici. Gece düştüğünde daha iyi görmek için ışığı açmanız gerekecek. Ama karşılığında, geceleri Avrupa şehirleri aydınlandığında güzel manzaraların da tadını çıkarıyorsunuz.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın