Almost a Hero v 3.9.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Almost a Hero, android için bir rpg oyunudur.oyundaki 16 çakma kahramanı gerçek kahramanlara dönüştürmeye çalışıyorsunuz. bunun için oyunndaki görevleri yapıp kahraman kilidini açmak. bu şekilde kahramanlarınızı geliştirebilir ve onları gerçek kahramanlar haline dönüştürebilirsiniz.

Kahraman olmak için kilidini açmak için yükseltmeler, görevler, antik eserler ve sırlarla dolu boş kahramanlar bulacaksınız.  ve karakterinizi kahraman yapmak için bir sürü ekranda tıklama yapıcaksınız. Evet, clicker oyunlarının hepsi bu kadar. bir kahraman olmak için gerekenler var mı?

Dokuz derinden benzersiz ve derinden kusurlu bireyler büyük kahramanlık için seçilmiştir. Kahramanca, asil, aydınlanmış … heceleyemedikleri kelimelerin sadece 3’ü. Onları sıfırdan neredeyse kahramanlara dönüştürecek destansı bir yolculuğa çıkacaklar. Ya da ölü insanlar olarak kalıcaklar. Daha büyük olasılıkla ikincisi.

Eski bir topraklarda kahraman olmak için bir arayış bu 9 zeroes’e katılın. Savaş becerilerini, büyülü güçleri ve bir kılıcın ne kadar iyi olduğuna karar verin!

Aah’da görevler, kilidini açmak için sırlar bulacaksınız ve yapmak için çok fazla tıklama var. Evet, bu bir clicker oyunu.

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin