Android İçin En İyi 10 Ritim Oyunu

0/5 No hay votos
Geliştirici
--
--

Reportar esta app

Açıklama

Android için VOEZ en iyi ritim oyunları
Ritim oyunları uzun zamandır ortalıkta dolaşıyor. Dans Dans Devrimi günlerini kim unutabilir? Rock Band ve Guitar Hero gibi oyunlarda da popülerlikte büyük bir artış gördük. Bu oyunlar artık konsolda popüler değil, ancak popüler olanlar mobil ortama iyi bir şekilde çevrildi. Aslında orada oldukça iyi ritim oyunları var ve birçoğu dokunmatik ekranı ve ivmeölçeri iyi kullanıyor. İşte Android için en iyi ritim oyunları!


Ateş ve Buz Dansı

Fiyat: 1,99 ABD doları

Ateş ve Buz Dansı basit ama eğlenceli bir ritim oyunudur. Kırmızı ve mavi bir nokta olarak oynuyorsunuz ve onları herhangi bir seviyede hareket ettirmek için vuruşa dokunmalısınız. Seviyedeki çeşitli şekiller, kıvrımlar ve dönüşler hızı belirlemeye yardımcı olur. Grafikler türdeki en cilalı değil, ancak müzik oldukça iyi ve tek elle kullanılan mekanikler eğlenceli bir atari deneyimi sağlıyor. Ayrıca patron seviyeleri, kalibrasyon ayarları ve başka şeyler de var. Ayrıca, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 1,99 $ ‘a çalışır.


Arcaea

Fiyat: Ücretsiz / 4,99 $ ‘a kadar

Arcaea, listedeki yeni ritim oyunlarından biridir. Listedeki diğerlerinin çoğu gibi bir anime tarzı var. Bu aynı zamanda, Cytus II gibi bir şeyin daha yeni dokun ve kaydır mekaniği yerine Guitar Hero gibi daha eski bir adım köprüsü kullanıyor. Oyunun oynanışı akıcı ve anlaşılması kolaydır. Ayrıca 50 sanatçıdan 90’dan fazla şarkı, parça başına üç zorluk seviyesi ve uygulama içi satın alımlar olarak daha fazla müzik mevcuttur. Liderler ve çevrimiçi arkadaşlar deneyimi tamamlıyor. İçeriğin çoğu ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar olarak ek parçaları tekrar satın almanız gerekir.


BeatX

Fiyat: Ücretsiz / 2,99 ABD doları

BeatX, Android’deki en tutarlı ritim oyunlarından biridir. Ayrıca, yön düğmeleri ve tutma yerleri ile DDR tarzı bir oyun yöntemine sahiptir. Ayrıca tek oyunculu mod, çiftler modu ve bölünmüş ekran çok oyunculu modlarına erişebileceksiniz. Sağlam bir başlık olmasının yanı sıra, oyun aynı zamanda tonlarca içeriğe de sahip. Ayrıca, uygun biçimlerde (.sm, .smzip, .dwi) oldukları sürece kendi dosyalarınızı da yükleyebilirsiniz. Oldukça kapsamlı bir oyun. Rekabetçi ritim oyunlarını sevenler için iyi bir oyun.


Sitoid

Fiyat: Bedava

Cytoid, listedeki yeni ritim oyunlarından biridir. Bu bir topluluk ritim oyunu. Aslında, oyun indirmenin kendi başına çok az şarkısı var. Cytoid topluluğunun diğer üyelerinin şarkılarını bulabilir, indirebilir ve ekleyebilirsiniz. Başkalarının oynaması için kendi adım dosyalarınızı da geliştirebilirsiniz. Görünüm ve mekanik açısından popüler Cytus’a çok benziyor. Hatta bazıları buna klon diyor. Bu, dışarıdaki daha sert ritim oyunu meraklıları için mükemmel bir oyundur. Ayrıca uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

Cytoid ekran görüntüsü 2020

 


Dynamix

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Dynamix, çok iyi performans gösteren yeni nesil ritim oyunlarından biridir. Bu, karmaşıklığı ve zorluğu artıran kaydırma eylemleriyle birlikte yukarıdan aşağıya bir oyun stiline sahiptir. 20 şarkı içerir ve uygulama içi satın alımlarla daha fazlasını satın alabilirsiniz. Çoğu gibi, bu da her yerde parlak, neon renklere sahip bir anime teması kullanıyor. Cytus gibi bir şey kadar derin değil. Ancak yine de temel ritim oyunu işlerini gerçekten iyi yapıyor. Ücretsiz olarak indirebilir ve uygulama içi satın alımlarla daha fazla şarkı satın alabilirsiniz.


Lanota

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Lanota, bu listedeki en eşsiz ritim oyunlarından biridir. Hikaye çizgisine çok daha fazla vurgu yapıyor. Bir haritada dolaşırken ve yeni sırları keşfederken isimsiz başlık karakteri olarak oynayacaksınız. Gerçek oyun mekaniği, etrafta hareket eden dev bir tekerlek üzerinde gerçekleşir. Bu, oyunu hem zorlu hem de karmaşık hale getirir. Biri olmasına rağmen diğer ritim oyunları gibi hissettirmiyor. On seviye, üç zorluk, 16 parça ve size hikayeyi gösteren bir resimli kitap içerir. Kesinlikle benzersizdir.


Lost in Harmony

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Lost in Harmony, koşucu tarzı unsurlarla güzelce yapılmış bir ritim oyunudur. Oyuncular, ekranın ortasında bir erkek ve kızı kontrol eder. Müziğin ritmine engellerden kaçınmalıdırlar. Oyunda iki hikaye var, MIRAI ve Kaito’nun hikayeleri. Ek olarak, geliştiriciler topluluğun diğer üyeleri tarafından 10.000’den fazla ek parçaya sahiptir. Dürüst olmak gerekirse, bunun gibi oyunları çok sık oynamıyoruz. Bazı uygulama içi satın alımlarda ücretsiz olarak indirilebilir.


OverRapid

Fiyat: Ücretsiz / 3,49 $ ‘a Kadar

OverRapid, listedeki en zor ritim oyunlarından biridir. Tüm bu oyunların zor bir modu var. Bununla birlikte, OverRapid, toplam altı şeritle zorluğu artırır ve bu, normalde gördüğünüzden biraz daha yüksektir. Oyun, bir grup müzik, uygulama içi satın alımlarla daha fazla müzik ve işleri biraz daha kolaylaştıran birkaç oyun modu içeriyor. Grafikler renkli ve fütüristiktir. Uygulamada ara sıra hata var ve bu diğerlerinden bazıları kadar derin değil. Ancak, benzersiz oyun ve iyi müzik seçimi onu bizim için en iyi seçim yapıyor. Tek gerçek şikayetimiz yükleme süreleridir. Ara sıra biraz uzun sürebilirler.


Rayark ritim oyunları

Fiyat: Ücretsiz / Değişir

Rayark, Google Play’de olağanüstü ritim oyunları koleksiyonuna sahip bir geliştiricidir. Kütüphaneleri, popüler Cytus ve Cytus II’nin yanı sıra VOEZ, Deemo, Sdorica ve daha eski Mandora’yı içerir. Bunlar, mobil cihazlarda ve muhtemelen mobil cihazların dışında da bu türün en iyileri arasındadır. Her oyun, oynanacak bazı şarkılarla biraz hikaye. Ek şarkı paketleri için uygulama içi satın alımlar da vardır. Bunlar, Mandora gibi bazıları çok uzun süredir güncellenmemiş olsa da, en iyi seviyelerdir. Rayark temelde tek başına bu türü alaka düzeyine sürükledi ve oyunlarının hepsi birinci sınıf.


Vectronom

Fiyat: 5,49 ABD doları

Vectronom, bu liste için karanlık at seçimimizdir. 2019’da piyasaya sürüldü ve Bouncing Buddies’e benzer bir tarzı var. Bu bir bulmaca-platform oyunu ama müziğin ritmine uymak zorundasın yoksa kaçınılmaz olarak kaybedersin. Grafikler süper basit, ancak renkli ve etkili. Müzik de oldukça akılda kalıcı. Tek oyunculu bir kampanya ve umarım gelecekte daha fazla seviye ile güncellemeler alırsınız. Aşırı popüler değil, ancak bu listeyi okuyan insanlarla bazı puanlar alacağını düşünüyoruz. Biraz pahalı, ancak uygulama içi satın alma yok.


Bir cevap yazın