Armed Heist 1.1.46 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Silahlı Soygun’da çalışma zamanı – kalbinizi pompalayan aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyunu! Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerinizi test edin. Bu nihai aksiyon oyununda mermi uçmaktan kaçındığınız için bankaları ve zırhlı oyun kamyonlarını soymak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Harika bir banka soygunu üçüncü şahıs nişancı oyunu mu arıyorsunuz? Çevrimiçi en iyi tps oyunlarından birinde 70’ten fazla banka çekim zorluğunda polislerle karşılaştığınız doğru yere hoş geldiniz! Keskin nişancı oyunları hayranı? Hayatta kalma oyunları? Dövüş oyunları? Savaş oyunları? Silahlı Soygun, sizi bekleyen EN İYİ aksiyon dolu bir oyundur!

TPS’de destansı bir polis ve soyguncu oyunu mu arıyorsunuz? Çevrimiçi en iyi tps oyunlarından birinde 70’ten fazla banka çekim oyunu mücadelesinde polislerle yüzleştiğiniz doğru yere hoş geldiniz! Silah oyunlarının hayranıysanız ve destansı bir atış oyununu seviyorsanız, Silahlı Soygun sizi bekliyor!

Senin görevin: acımasız bir haydut ve banka soymak suç lordu olmak! Her zaman ilk atış yapan kişi olun, yoksa altı metre altına inersiniz. Bu, başka bir hayatta kalma oyunu, keskin nişancı oyunu veya dövüş oyunu gibi değil. Gerçek anlaşma bu.

Katil Oyun Özellikleri:
• Özelleştirilebilir Silah Sistemi – hayal edebileceğiniz en çılgın, modifiye edilmiş silahları inşa edin! Tabancalar, av tüfeği, keskin nişancı ve saldırı tüfeği! Bir sonraki banka soygunu için cephaneliğinizi mümkün olduğunca ölümcül alın!

Aksiyon dolu manzaralar, baskılayıcılar, kulplar, variller, stoklar ve katil kaplamalarla değiştirin! Bunların hepsi silahınızın performansını etkileyecektir.

• 3D Suç Haritası – Düşük güvenlik bankaları ve zırhlı kamyonların dinamik bir iş veritabanı suç haritası, bugün çekmek istediğiniz soygunu seçmenize ve seçmenize izin verir!

• Dinamik Senaryolar – Heyecana hazır olun! Bu tps çevrimiçi atış oyununda, hiçbir banka atışması zorluğu iki kez aynı şekilde oynamaz. Her senaryo, hamlelerinize ve silah becerilerinize bağlı olarak farklı olacaktır.

• Karakterinizi Süsleyin – Kendi acımasız banka soyguncunuzu oluşturun! Katil palyaço olmak ister misin? X özel kuvvetleri? Belki de kötü bir gangster? Deriler, maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve harika kıyafetler kazanın. Yüksek kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oyun, bu üçüncü şahıs nişancıyı aksiyon dolu bir çatışmada yapar!

Silahlı Soygun çevrimiçi en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biridir. Silahınızın namlusunda gördüğünüz her şey fps oyunlarından (birinci şahıs nişancı oyunu) farklı olarak, tps oyunlarında (üçüncü şahıs nişancı oyunları) kamera aktif ve dinamik bir şekilde karakterinizin etrafında dönerek sizi bir soyguncu banka ve yanan mermi!

Ekipmanını al. Yapacak bir işin var.

 

Armed Heist 1.1.46 Apk Mod

 

Armed Heist 1.1.46 için Android - İndir

Armed Heist 1.1.46 Apk Mod

Armed Heist 1.1.46 için Android - İndir

Özellikler:

– Reklam izleme ile ilgili bir sorun düzeltildi

Mod bilgisi

Tanrı Modu – karakter yenilmezdir.

– Ölümsüzlük;
Daha az silah geri tepmesi.

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin