Asphalt 9: Legends v 1.2.2 Hileli APK FULL İndir

Asphalt 9: Legends Serisi android telefonlarda gayet popüler olan bir yarış oyunudur. bu sefer geliştirilmiş grafikler ve oynanış mekanikleri oyunu daha iyi oynamanızı sağlıyor iyi oyunlar!

Ünlü geliştiriciden yarış oyunları efsanevi serisinin uzun zamandır beklenen devamıdır. Geleneğine göre, oyuncuları güzel gerçeki bir grafik bekliyor,  son derece detaylı arabalar, çeşitli yollar, yanı sıra adrenalin akışı nedeniyle yüksek hızlarda ve şiddetli rekabet. AAA yarış oyunu android için gerçekçi bir yarış oyunu arıyorsanız tam yerindesiniz.

Asphalt Android için çok sevilen yarış oyunu oyunun içindeki araçları açmak için yarışlar kazanmanız gerekmekte, daha çok yarış yaparak daha çok para kazanıp lüks,spor araçlar satın alabilir onları modifiye edebilir daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. En iyi arabaları koleksiyonunuza katın!

EN PRESTİJLİ ARABA MODELLERİ
Dünyanın en inanılmaz hız makinelerinin 50’den fazlasını topla. Her bir araç, gelmiş geçmiş en cazip Asphalt oyun yelpazesini yaratmak için görselliğe ve yüksek performansa bağlı olarak dikkatle seçildi.

KİŞİSELLEŞTİRME PARMAKLARININ UCUNDA
En uygun araba rengi ve materyallerini seçmek için yeni araba düzenleyiciyi kullan, oyunlar sana uygun olsun. Ayrıca lastik, jantlar ve daha pek çok ürünün rengini seçerek pistte istediğin görünümü yakalayabilirsin.

Oyunun İçinde hileside vardır. bütün araçlar açık olarak gelir İyi oyunlar!

Yazar: admin