Auto Chess v 1.1.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Auto Chess, dota 2 ile çıkmış olan bir oyun modu olan bu oyun android için çıkışını gerçekleştirmiştir.oyundaki amacınız önünüze gelen kahramanları oyun masasına ekleyerek karşınıza gelicek düşmanları yenmek ve diğer tura çıkmak böylece oyunun sonuna kadar böyle gidebilirsiniz. oyun online çevrimiçidir. gerçek oyunculara karşı savaşıyorsunuz o yüzden kahramanalrınızı dikkatlı seçin ve özelliklerine bakın ve taktik oluşturun bu şekilde maçları yenme olasılığınız artar!

Yenilikçi oyun!
Kahraman kartlarını toplayarak/değiştirerek ve farklı oluşumlar düzenleyerek, 8 satranç oyuncusu aşağıdaki onlarca dakika içinde birincilik ödülü için yarışacak. Milyonlarca oyuncu her gün birbirlerine meydan okuyor ve günümüzde en popüler eğlence oyunlarından biri haline geldi.

Strateji dünyayı yönetir
Oyuncular rastgele paylaşım kart havuzunda kendi kahramanlarını alır ve benzersiz stratejilerine göre özel oluşumlar oluşturur. Evrim, kombinasyon, pozisyon için Jokey vb. stratejilerinizi en büyük ölçüde uygulamanızı sağlar. oyunun sonuna kadar hayatta kalmanız lazım!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin