Barbie Dreamhouse Adventures 10.1 Apk Full Mod Hileli Full İndir

Kendi Barbie Dreamhouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz. BFF’lerim ve yavrularımla tanışın! Bir sürü eğlenceli aktivite için bize katılın: pişirme, dans veya destansı havuz partileri! Artı, beni ve arkadaşlarımı modaya uygun görünümde giydirerek resmi hazırlayın! Dreamhouse’daki her şeyin mümkün olduğu heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

GELECEĞİM
Her odayı harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı süslemelerle tasarlamama yardımcı olun. Kendi Dreamhouse’unu yap! Hazır, hazır, stil!

EN İYİ ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanışın: Renee, bir spor fanatiği; Daisy, yetenekli bir DJ; Bir bilim aşığı olan Teresa; Arzu eden bir moda tasarımcısı olan Nikki ve tek Ken. Artı, her şey teknoloji içine süper akıllı kızkardeşim Skipper!

YENİ ELBİSE UYARISI
Bu yeni elbiseyi yeni aldım ve bu akşamki partide giymek için çok heyecanlıyım. Mükemmel görünümü seçmek için muhteşem moda ipuçlarına ihtiyacım var!

SELFIE, HERKES?
Nikki ve Teresa ile komik pozlarınızı photobooth’ta hazırlayın!

YAZ ZAMANI
Bir dakika ne?! Ken efsanevi havuz partilerinden birine ev sahipliği yapıyor! Sıçrama girişi yapmak için yaz kıyafetlerine geçelim!

foodies
Yemek yapmayı seviyorum! Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun?

ROCK OUT
Grubumuzda rock yapmak için favori enstrümanınızı alın! Yavrular bile şarkı söyleyebilir!

DANS, DANS
Birisi dans dedi mi? Daisy ile dans pistinde en iyi hareketlerimizi gösterme zamanı!

MERDİVEN VEYA KAYDIRAK?
Bu harika fikrimiz var: neden merdivenleri slayda dönüştürmüyorsunuz? Sadece top çukurunda aşağı kaydırmak için düğmeye basın!

SEVİMLİ KUPALAR
Yavrularımızla garantili saatler! Daha da anlatmalı mıyım?

GİZLİLİK VE REKLAM
Budge Studios çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının Amerika Birleşik Devletleri’nde bir gizlilik mevzuatı olan Çocuk Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası (COPPA) dahil olmak üzere gizlilik yasalarına uygun olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu) Gizlilik Sertifikalı Çocuk Gizlilik Mührü” almıştır. Hangi bilgileri topladığımız ve nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen şu adresteki gizlilik politikamızı ziyaret edin:. Herhangi bir sorunuz varsa Veri Koruma Görevlimize e-posta gönderin: [email protected]

Bu uygulamayı indirmeden önce lütfen oynamanın ücretsiz olduğunu unutmayın, ancak uygulama içi satın alımlarla ek içerik bulunabilir. Bu uygulama, ortaklarımız ve bazı üçüncü taraflardan yayınladığımız diğer uygulamalarla ilgili Budge Studios’un içeriksel reklamlarını içerebilir. Budge Studios, bu uygulamada davranışsal reklamcılığa veya yeniden hedeflemeye izin vermez. Uygulamada yapılan satın alma işlemlerinin pop-up reklamları kaldıracağını unutmayın. Uygulama aynı zamanda yalnızca bir ebeveyn kapısının arkasından erişilebilen sosyal medya bağlantıları da içerebilir.

KULLANIM KOŞULLARI / SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
Bu uygulama, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla sağlanan bir Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasına tabidir: br>
BUDGE STUDIOS HAKKINDA
Budge Studios 2010 yılında dünyanın dört bir yanındaki çocukları yenilik, yaratıcılık ve eğlence ile eğlendirmek ve eğitmek amacıyla kurulmuştur. Budge Studios, en yüksek güvenlik ve yaşa uygunluk standartlarını korur ve çocukların akıllı telefonlar ve tabletler için uygulamalarında küresel bir lider haline gelmiştir.

 

Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod

Meet Barbie! | Barbie Dreamhouse Adventures | Barbie - YouTube

Barbie Dreamhouse Adventures Apk Mod

Barbie Dreamhouse Adventures | Netflix

Özellikler:

Salonları döşemenin zamanı geldi! Bu tatil sezonunda Dreamhouse’un kutsal ve neşeli görünmesini sağlamak için her şeyi hazırladık! Gelin ve kış kutlamalarında bize katılın!

MÜKEMMEL KARTLAR – Tatil tezahüratını yaymak için şu muhteşem yeni makinemiz var: Kart Üreticisi! Tüm arkadaşlarınız ve aileniz için güzel tebrik kartları oluşturabilirsiniz! Çok hoş değil mi?

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin