Battle of Warships v 1.72.12 Hileli APK FULL İndir

Screenshot ImageScreenshot Image

Battle of Warships, gemi savaşı sevenler için android gemi savaşı oyunu, oyundaki amacınız düşman gemileri batırmak. düşman gemilerini batırmak için jetler kullanabilir. torpido mermileri kullanıpta batırabilirsiniz. seçim sizin.Efsanevi gemi savaşı oyunu android için, savaş 1942 ve deniz Savaşı, gemi deniz Savaşı çevrimiçi ve çevrimdışı gemi simülatörü gibi özellikler. WW1 ve WW2’DE kullanılan benzersiz gemilerinize gidin. Kendi geminizde geliştirin, sağlık noktalarını, motor hızını ve dönüşlerini artırın. Ülkenizin bayrağı ile donanma ordusu özelleştirin. Günlük ödülleri alın, yeteneklerinizi ve geminin özelliklerini yükseltin. Savaş gemisi zanaatı ile savaş ve gök Tanrısı olun, savaş ve düzen için düşmanla savaş. düşmanın jetlerine karşı topçuları kullanın.

Oyunun Özellikleri:

1.Dünya Savaşı ve 2.Dünya Savaşındaki en efsanevi olanlar da dahil olmak üzere 20’den fazla benzersiz savaş gemileri!
YAMATO, Missouri, Bismarck, Güney Dakota ve hatta uçak gemisi (hava uçakları ve jet içerir)! Kaderini seç! Gemide komando sizde!

Geminizi istediğinz şekilde özelleştirebilirsiniz!
Savaş geminiz için torpido, avcı uçağı, füze ve benzeri geminizi geliştirmek için çok sayıda ileri teknoloji farklı silahlar!

En iyi mobil oyunun tüm özelliklerine karşılık gelen en son 3D grafikler !
Gerçek savaşta olduğu gibi süper gerçekçi savaş grafikleri, Birinci Dünya Savaşı ve ww2 oyunları türü için en küçük ayrıntılara dikkat ederek zarif bir şekilde hazırlanmış.

Basit Kontroller

Oyun haritalarında hava değişim sistemi! Gündüz ve gece savaşı!
Yağmur, güneş, Gün batımı ve hatta kar. Askeri oyunlarda ne tür hava tercih edersiniz?

Büyük savaş alanları
Dağlar ve buzullar bu savaş gemisi oyunları filosunda yoldaşlarınız olacak!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin