Battlelands Royale Apk Mod Hileli Full İndir

v 2.6.1

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 2.6.1

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Herkese merhaba, PUBG ve Fortnite’ın başarısı sayısız oyun için ideal şablondur. Son ayakta kalan adam kategorisinde bu kadar çok farklı seçeneğe sahip olduğumuzda, faydalanıcılar muhtemelen biziz. Özellikle oyun içeriği veya oyun varyasyonları benzersiz olacak. Battlelands Royale APK mükemmel bir varyantıdır Fortnite APK muhtemelen kaçırmamalısın.

Bu, her yaş için özel bir rahat atış oyunu, Battlelands Royale. Oyun, 3 ila 5 dakika içinde hızlı tempolu oyunlara ve bir harita üzerinde 32 oyuncuya kadar düzenlenmiştir. Fazla zamanı olmayanlar için daha uygundur. 100 oyuncuyu beklemek için diğer oyunlar kadar zaman harcamanıza gerek yok. Sadece oynayın, yağmalayın, savaşın ve hayatta kalın.

Battlelands Royale’deki yenilikler neler?

Battlelands Royale’e geldiğinizde, başlangıç ​​noktanızı seçerek başlayacak ve adayı keşfetmeye başlayacaksınız. Aksine PUBG, paraşütü kontrol etmek yerine tam olarak nerede olmak istediğinizi seçmenizi sağlar. Daha sonra haritanın farklı yerlerine rastgele yerleştirilmiş silahları hareket ettirmeniz ve aramanız, diğer oyuncularla savaşmanız ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışmanız gerekecek.

Ancak bu oyunun haritayı yukarıdan kapatmanıza izin vermesi ilginç. Herhangi bir yeri, yakındaki düşmanları ve yakındaki öğeleri görebilirsiniz. Tabi çim gibi düşmanlardan saklanabileceğiniz, ağaçların altından saklanabileceğiniz yerler var… Bu oyunda mermi hareketini takip edebileceğiniz küçük bir harita yok. Bunun yerine, size doğru işaret eden bir ok olacak ve büzülme nedeniyle kan tükenmeden yeni yere taşınmak için güvenli bir zamanınız olacak.

Bu oyundaki ganimet farklı. Öğelerin simgelerini içeren çemberin içine girip öğeyi almak için birkaç saniye içinde durursunuz. Kan havuzu öğesi için kan doğrudan geri dönecektir. Ayrıca sadece tek bir silahı yağmalamanız gerekir, yeni bir silah yağmaladığınızda önceki silahınız kaybolur. Silahlar, bazukalar, mühimmat ve tıbbi kitler gibi yağmalayacak birçok silah ve eşya var.

Grafikler

Havadan bakıldığında, bu oyun yeni, hareketli bir tasarım ve bir küp kombinasyonu getiriyor. Basit renk tonu, parlak renkler ve kompakt. Bu basitlik sayesinde oyun günümüz telefonlarının çoğunda iyi çalışıyor. Bu noktayı takdir ediyorum ve belki de herkes için herhangi bir mobil cihazda Battle Royale türünün cazibesinin tadını çıkarmanın en iyi yolu budur.

Diğer ilginç şeyler

Battlelands Royale minyatür bir RPG olarak düşünülebilir. Oyun boyunca terfi alacak ve güzel bir görünüm ve görünüme sahip yeni karakterlerin kilidini açacaksınız. Yakın gelecekte, başarılı bir testten sonra, Battlelands Royale daha fazla takım moduna sahip olacak, böylece arkadaşlarınızla ve daha fazlasıyla savaşabilirsiniz.

Kontroller

Oyundaki kontroller oldukça basit. Hareket etmek için sol tuş, merminin yönünü ayarlamak için sağ tuş. Battlelands Royale oynarken bu oyunda kontrol oldukça zordur. Ancak bazı savaşlarda, oyun tarzınıza alışacaksınız.

İndirmek İçin Tıklayın

ETİKETLER

Bir cevap yazın