Bee Factory Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.27.6

No image Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.27.6

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bee Factory 1.28.10 Android APK'sını indir | Aptoide

Arılar, emeğin birliğini simgeleyen, dünyadaki en çalışkan işçiler olarak kabul edilir. Gün boyu bal yapmak, petek yapmak ve tüm kovanı büyütmek için çalışırlar. Safra miktarı çok fazla olmasına rağmen, asla tembelleşmelerine izin vermezler ve durmaksızın çalışmaya devam ederler. Bu ilhamdan yola çıkarak, yayıncı Green Panda Games oyunu geliştirdi Bee Factory (MOD Sınırsız Para) – mobil cihazlar ve tabletler için boş bir oyun. Oyunun fikri harika ama boşta bir oyun oluşturmak için çok çalışan arıların resimlerini kullanmak çok eğlenceli.

Bal fabrikası inşaatı

Boşta kalma oyunu çok popüler bir oyundur çünkü oyunculara projelerinin aşamalı olarak tamamlandığını gördüklerinde tatmin duygusu verir. Üstelik fazla bir şey yapmanıza gerek kalmıyor, bazen sadece sipariş vermeniz gerekiyor ve ardından sanal çalışanlarınız istediğiniz şekilde çalışmaya devam ediyor. Daha önce tanıttığım boşta oyunlarda, Game Dev Tycoon’da bir bilgi teknolojisi şirketini yönettiniz, bir kule inşa ettiniz. Boşta Kıyamet, bu oyunda kovandaki arıları yöneten bir kraliçe arı olacaksın. Kış geliyor, arılar yeterince balı depolamalı, tüm arıların soğuk kışın hayatta kalmasına yardım edebilir misin?

Arı Fabrikası sonsuz döngü gibi oldukça basit bir oynanışa sahiptir. İlk başta bazı arılar yaratacaksınız. Otomatik olarak iyi miktarda bal üretmek için çalışacaklar. Daha sonra, yükseltme için biraz para kazanmak için balı satabilirsiniz. Seviye atladığında, yeni arıların kilidi açılacak. Ve böylece tüm gezegene yetecek kadar bal sağlayabilecek devasa bir “doğal bal fabrikanız” var. Sıkıcı geliyor, ama aslında arıların çok çalıştığını görünce kendimi oldukça rahat hissediyorum. Belki balın en sevdiğim yemek olduğu içindir.

Hakkında başka bir ilginç şey Arı Fabrikası Çevrimdışıyken arılar hala oyun üzerinde çalışıyorlar. Oyunu bir sonraki açışınızda balınızın tadını çıkaracaksınız.

Üretim nasıl hızlandırılır

Üretim hatlarını yükseltmeye ve arıların kilidini açmaya ek olarak, üretim hattınızı bir yandan diğer yana kaydırmak da bal üretim oranını ikiye katlamanın etkili bir yoludur. Ayrıca, tembellik belirtileri gösteren herhangi bir arı fark ederseniz, onlara dokunun, böylece daha hızlı odaklansınlar ve çalışsınlar.

Diğer oyunlarda, reklam göründüğünde sık sık can sıkıcı buluyorum ama Arı Fabrikasıreklam, bal üretimini hızlandırmanın harika bir yoludur. Videoyu izle’ye her tıkladığınızda, 5 dakika içinde x2 veya x4 üretim hızı elde etme fırsatına sahip olursunuz. Sarı arılar size büyük miktarda bal getirebilir. Mümkün olduğunca çok para kazanmak için onlardan yararlanın.

Yeni arıların kilidini açın

Aslında bal arıları, yaban arıları vb. Pek çok arı türü vardır. Arı Fabrikası, yüzlerce farklı arı türünü seçebilir ve kilidini açabilirsiniz. Her 5 seviyeyi yükselttiğinizde yeni bir arı elde edersiniz. Kovanınızı 30. seviyeye yükselttikten sonra, her seviyede yeni arıların kilidini açabilirsiniz. Tabii ki, yeni arılar yaşlı arılardan daha iyidir.

Sonuçlandır

Bee Factory’nin grafikleri özel bir şey değil. Oyun, basit, hafif bir 2D grafik platformuna dayanmaktadır. Bal fabrikasının simülasyonu da oldukça ilginç, bir eğlence oyunu bulmak isteyen oyuncular için uygun.

Arı Fabrikası boş bir oyundur “sadece ödül, ceza yoktur”. Oyun çocuklar dahil her yaş için uygundur. Kendiniz için bir bal fabrikası mı yönetmek istiyorsunuz? Bu makalenin altındaki linklerden oyunu telefonunuza indirin ve bugün aramıza katılın. Bu oyun hem iOS hem de Android işletim sistemleri için ücretsizdir.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın