Benim Konuşan Angela’m v 4.5.4.643 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

BEBEK ANGELA’YI SAHİPLEN
Angela’yı kendi sanal hayvanın olarak sahiplen ve ona masal gibi bir hayat sun! Onun tarz sahibi bir şehir kediciği olarak yetişmesine yardımcı ol. Diş fırçalamadan, kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!

ONA BAK
Angela’yı kendi öz süperstarın yap! Onu yetiştir, ona şarkı söyle, ona lezzetli ziyafetler çek. Sadece izle – o senin yeni en iyi arkadaşın olacak!

RENKLİ MAKYAJLAR YAP
Angela’nın tarzını baştan yaratarak çarpıcı tarz anlayışını dışavur!
Ruj, göz farı, allık – dilediğince kişiselleştir! Düzinelerce farklı renk, 8.100 farklı kombinasyon ve sonsuz yaratıcı özgürlüğünle kendini gerçek anlamda ifade edebilirsin!

MODA TARZINI KONUŞTUR
Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela’yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Ona son moda elbiseleri ve güzel balerinden punk ninjaya en şirin kıyafetleri giydir! Ona kusursuz bir saç stili de yaparak görünümünü tamamla! Bir milyonun üzerindeki farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şeyler yaratman mümkün!

MİNİ OYUNLAR OYNA
Müthiş ve yeni mini oyunları keşfet ve oyna! Jelibon Birleştir’den Baloncuk Vurmaca’ya – tüm sevdiklerin burada… ve hep daha fazlası da ekleniyor! 

Bebek angela oyunu android için bebek angelanızı konuşturabilir,kıyafet elbise giydirebilir makyaj yapabilirsiniz. içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

Yazar: admin