BEYBLADE BURST v 6.2.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

BEYBLADE BURST rüzgarı tüm dünyayı sarıyor! BEYBLADE BURST App’te BEYBLADE BURST topaçlarınızı oluşturun, kişiselleştirin ve çarpıştırın. Maçları kazanmak ve sanal parçaları açmak için yarışın! BEYBLADE BURST kişisel cihazınıza BEYBLADE’in heyecan ve enerjisini getiriyor!

YENİ ÇOK OYUNCULU ÇEVRİMİÇİ OYUN VE BEYMASTER ÖZELLİKLERİ!*BEYMASTER FEATURES!*

•ARKADAŞLARLA KAPIŞ: Çevrimiçi arkadaşlarınla başa baş kapışma yap ve dünya çapındaki diğer oyunculara meydan oku! 
•BEYMASTER SEVİYESİNE YÜKSEL: Blader olarak Çaylak seviyesinden en üstün BEYMASTER seviyesine atlamak için başarılar kazan!Rookie to an ultimate BEYMASTER!
•LİDER TABLOLARI: ARKADAŞ LİDER TABLOSUNDA arkadaşların arasında en üst sıradaki Blader’ın kim olduğunu görfriends leaderboardFRIEND LEADERBOARD
•KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROFİLLER: Seçenekler galerisinden bir oyuncu simgesi ve renk seç. Kapışmak için bir kıta takım rozeti seç!
•GELİŞMİŞ TOPAÇ SEÇİMİ: Yeniden tasarlanan BEYBLADE BURST topacı seçme ekranı, koleksiyonunu kolayca görmeni ve filtrelemeni sağlaredesigned BEYBLADE BURST top selection screen allows you to easily see and filter your collection
•İLERLEMEYİ GERİ YÜKLE: Kaybedilen ilerlemeyi geri yükleme koduyla geri al

BEYBLADE BURST bildiğiniz beyblade çizgi anime dizisinin bir oyunu amacanız beybladenizi oluşturup yarışlara katılmak ve kazanmak kazandıkça kendi beyblade inizi geliştirebilirsiniz. içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin