bhop pro v 1.9.4 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Bhop pro, Counter strikedan bildiğimiz daha çok deathrunlarda kullanılan bir hızlanam tekniğidir. sürekli zıplayarak hızlanma kazanabilirsiniz.

Bhop pro ile fps modunda atlayabilir ve bunny hop yapabilirsiniz. Eğer gerçekten alacak puanları ve süreleri ile bir bhop usta olduğununuzu kanıtlayabilirsiniz.. bunny hop yapabilmek için sürekli sağa veya sola dönmeli ve eşzamanlı olarak aynı anda atlamalısınız. Bhop Pro taşınabilir mobil bhop tarzı atlama oyunu. Parkour görevleri yaparak yeni sıralamalar alabilirsiniz. Eğer gerçekten yapabilirsen, bir ‘bhop pro’ olacaksın.

Android için en gerçekçi bunny hop oyunu !

Hiç android cihazınızda bhop becerilerini test etmek istedinizmi. Bhop pro sadece cep telefonunuzda en gerçekçi bunny hop deneyimi sağlamak için güncellendi.

Bunny hop nedir ?
Bunny hop zıplamayı kullanarak daha fazla hız kazanmak için bir tekniktir. Hız kazanmak ve kontrolü kaybetmemeye çalışmak için havadaki hareketlerinizi yönetmeniz gerekir.

Bhop pro kolay tavşan zıplaması yaparak haritaları dolaşmak. Başlamak için herhangi bir öğretici veya ipucu gerekmez. Bunny hopping master için zor başlangıç için gayet kolay.

Oyunun içinde hileside vardır.iyi oyunlar!

i

Yazar: admin