Bio Inc. Nemesis – Plague Doctors 1.60.594 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Bio Inc. Nemesis – Plague Doctors, android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz DryGin Studios tarafından yapılan bir Simülasyon android oyunudur!

Bio Inc. Nemesis, doktorlardan oluşan bir ekip topladığınız ve şanssız hastalara ölümcül hastalıklar uyguladığınız ücretsiz bir gerçek zamanlı strateji simülatörüdür.

Kendi hastanenizin kontrolünü elinize alın ve modern tıp, alternatif tedaviler ve ruhsal iyileşme gibi birçok farklı tıbbi alandan doktorlar alın.

Hastanın yaşam tarzını değiştirin ve enfeksiyona karşı daha savunmasız hale getirmek için risk faktörleri geliştirin. Muhalif bir doktor ekibi onları kurtarmak için tedavi ve aşılar bulmadan önce hastayı sonlandırın!

TOPLAMAK
Çeşitli uzmanlık alanlarından doktorlar alarak hastanenizi büyütün. Kendi stratejinizi ve nihai katil takımınızı geliştirmek için doktor yeteneklerini birleştirin.

YÜKSELT
Doktorlarınızı eğitin, yeteneklerini geliştirin ve hastanızın ölmesini sağlayın. Medical Arena ve Yarışmalardaki diğer takımlara karşı yarışın!

STRATEJİ
Etkinliğinizi en üst düzeye çıkarmak için doktorunuzun yeteneklerinden yararlanın. Hastanın risk faktörlerini geliştirin, araştırma hızınızı artırmaya odaklanın veya rakip doktorun iyileşme girişimlerini engelleyin!

HIZLI GERÇEK ZAMANLI
Yoğun gerçek zamanlı maçlar yaşayın. Karşı doktorun eylemleri etrafında çalışırken hastanın hangi sistemlerinin çökeceğini seçin.

*** OYUNU OYNAMAK İÇİN İNTERNET BAĞLANTISI GEREKLİDİR.

Bio Inc. Nemesis - Veba Doktorları Apk Mod

Bio Inc. Nemesis – Veba Doktorları Apk Mod

Bio Inc. Nemesis - Veba Doktorları Apk Mod

Bio Inc. Nemesis – Veba Doktorları Apk Mod

Özellikler:

Vungle reklam ağlarından kaldırıldı.

MOD:

Oyuna başladıktan sonra, aptal botları etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (eğitim sırasında çalışmaz!).

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin