Bloklu Arabalar (Blocky Cars) – Tank oyunları v 7.3.3 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) – Tank oyunları, Ünlü ve popüler Minecraft türünde oluşturulan mükemmel shooter üç boyutlu çok oyunculu. Igruh’da Amacınız mevcut bloklardan kendiniz için araba toplamak ve açık oldukça büyük bir dünyada dostlarımız ile süper yarış düzenlemek olacaktır. çok oyunculu modda diğer oyunculara meydan okuyun ya da karakterimizi engelleyen kötü bilgisayar virüsüne karşı tek oyunculu modda oynayın. Diğer oyuncuları karşı nasıl kazanırsınız ve arkadaşlarınızla oynayın beraber savaşın!

Blocky Cars Online sadece dinamik ve sürükleyici bir piksel oyunu değil, daha da fazlası! Bu modları çok çeşitli müthiş shooter, tank oyunu ve araba oyunu. İstediğiniz her şeyi seçin: tanklar oluşturun veya dünya çapında çevrimiçi oyunlarda diğer oyuncularla savaşın!

Araba oyunları, tank oyunları ve savaş oyunları sevenler için: tekerlekleri, türbinleri, minigunlar, keskin nişancı tüfekleri piksel silahları seçin ve canavar kamyon oluşturun! piksel arabalar oluşturun ve çevrimiçi epik savaşlar düzenleyin!

Online oyunlar, çok oyunculu oyunlar da dahil olmak üzere çeşitli oyun modları: takım Savaşı oluşturun ve bayrağı yakalayın, canavar kamyonunuzda veya shooter arabanızla tek başınıza durun. Savaş tankından çık ve rakiplerine patronun kim olduğunu göster!. Sadece çevrimiçi tanklar gibi tank savaşlarına katılın!

Kendi özel tanklarınızı veya uçak,piksel arabınızı oluşturun onları piksel silahlarla donatın ve savaş alanına aracınızı çıkarın savaşın! en iyi aracı kim yapacak!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin