Brave Frontier Apk Mod Hileli Full İndir

v 2.16.2.0

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 2.16.2.0

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Aşağıdaki benzersiz taktiksel rol yapma oyunu, sıkıcı gün serinizi çok daha ilginç hale getirecek. Katılmak Cesur Sınır (MOD Sınırsız Enerji), keşfetmenizi bekleyen yoğun savaşların olduğu yer.

Brave Frontier ile tanışın

Brave Frontier, eski savaşlar için çekici olan ancak daha az muhteşem olmayan RPG türlerine aittir. Oyunu deneyimleyin, Grand Gaia dünyasını fantastik olarak keşfedebilir ve masum insanları kurtarmak için canavarlarla savaşabilirsiniz. Grand Gaia Barışı tekrarlamanızı bekliyor. Doğruluk için savaşmak için cesur ve en güçlü orduyu yönetin.

Çeşitli karakter sistemi

Temel olarak, Brave Frontier oldukça basit bir oynanışa sahiptir ve klasik rol oynamaya dayanmaktadır. Her maçta, savaşmak için kahramanları ve evcil hayvanları seçeceksiniz. Ancak oyun, geniş ve çeşitli bir karakter sistemi ile oldukça taktikseldir. Ama her şeyden önce herkes istediği gibi bir grup unsura göre bir kahraman seçerek başlamalıdır. Ateş, Su, Toprak, Gök Gürültüsü, Karanlık ve Işık dahil seçebileceğiniz 6 öğe vardır. Her unsurun kendi zayıf yönleri ve güçlü yanları vardır.

İlk başta istediğiniz karakteri seçebiliyorsunuz çünkü çok önemli değil. Oyun sırasında oyuncular yeni kahramanları ve canavarları serbest bırakabilir. Harika animasyonlar ve benzersiz dövüş becerilerine sahip 400’den fazla karakter var. Açık ve Karanlık gibi bazı özel kahraman karakterleri toplamak daha zor olacak ve yalnızca özel etkinliklerde görünecek. Bununla birlikte, bazı kahramanlar, daha çeşitli güçler getirmek için çağrılan canavarları çağırma yeteneğiyle eşit derecede güçlüdür.

Hikaye konusu

Brave Frontier sizi, insanlar ve tanrılar arasındaki bir savaşın harap ettiği Grand Gaia efsanevi dünyasına götürüyor. İnsan dünyası, toprakların harap olduğu devasa gizemli bir perde ile çevrilidir. Elgaia’nın başkenti Randall, Grand Gaia’da olayları keşfediyor. Tanrıların daha çok saldırmaya devam edeceğini tahmin ettiler. Bu zor durumda bir kurtarıcı ortaya çıktı …

Klasik rol yapma savaşları

Brave Frontier’in savaşları, oyun açısından Stick War: Legacy’ye biraz benziyor. Her savaşta, düşmana karşı savaşmak için ordunuzu kontrol edeceksiniz. Her maç sadece evcil hayvanlarla birlikte 5 kahramana kadar getirebilir. Düşmanı yendikten sonra görevi tamamlamak için patronları yenmelisiniz. Sıra tabanlı bir savaş sistemiyle 100’den fazla görevin tamamlanması gerekiyor. Mad God Zebra, Cardes the Malevolent ve God of Decay Zurg gibi birçok vahşi canavar var.

Brave Burst ilginç bir özelliktir. Bu özelliğin her maçta beklenmedik bir etkisi vardır. Zararlı bir saldırıyı serbest bırakabilir ve düşmanı dezavantajlı duruma getirebilir. Diğerleri göstergeleri artırmaya ve tüm takım için kanın geri kazanılmasına yardımcı olur. Ancak, etkili olmak istiyorsanız bunları yükseltmeniz gerekir ve süreç çok zaman alır. Ancak yeterli yükseltmeye sahip olduğunuzda, inanılmaz bir güce sahip Super Brave Burst’a sahip olacaksınız.

Çevrimiçi PvP maçları

Bu oyun, patron dövüş görevlerine ek olarak, cesaretinizi çevrimiçi PvP savaşlarında göstermenize de olanak tanır. Burası dünyadaki birçok oyuncunun ve en güçlü savaşçıların bir araya geldiği yerdir. Küresel sıralamalarda rekabet etmek için son derece şiddetli çatışmalar. Buna ek olarak, nadir eşyalar ve yüksek kaliteli ekipman almak için güçlü rakipleri alt edin.

Sadece bu değil, Brave Frontier’da Vortex Gate mücadelesi veya özel zindan savaşları gibi günlük ve haftalık etkinlikler de var. Ek olarak, hikaye, büyüleyici arsanın kodunu çözme görevi ile yavaş yavaş başlayacak. Oyuna her gün giriş, sürprizler ve yeni zorluklardır.

Ödül

Her savaştan veya görevleri tamamladıktan sonra Zel, Karma veya değerli taşlar gibi ödüller var. Tamamlanmamış bir görevi yükseltmenize veya yeniden yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca kendiniz için değerli kaynaklar yaratabilirsiniz. Binaları yükseltin, kaynakları ve mahsulleri kullanın, benzersiz silahlar yaratın … Ayrıca ordunuzun gücünü optimize etmenin etkili bir yoludur.

Grafik yapılandırmaya ilişkin not

Cesur Sınır klasik grafiklere sahip. Bu, çağdaş oyunlar için oldukça yenidir çünkü size “eski ama altın” deneyimi yaşatır. Ancak, oyundaki savaşların daha az çekici olması için değil. Görüntüdeki antik özellikler, size epik savaşlar ve zirveler sunmak için benzersiz şekiller ve esnek ve göz alıcı efektlerle birleşiyor. Çeşitli karakter sistemleri ve becerileri de oyunun farklılıklarına ve yeniliğine katkıda bulunur.

Bu nedenle, Brave Frontier, en iyi deneyimi sağlamak için cihazınızda en az 1 GB RAM ve 2,5 GB boş bellek gerektirir.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın