Breach and Clear v 2.4.32 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Düşman buralarda bekliyor, ama hiçbir fikrin yok. Özel Harekat ekibiniz iyi hazırlanmış ve karşılayabileceğiniz en iyi silahlar ile donatılmıştır. Kaşınızdaki terleri silin, derin bir nefes alın ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde seçin. Her asker önemlidir, her karar önemlidir.

Her açıdan baktın mı? Düşmanın taktiklerini tahmin ettiniz mi? Stratejiniz, görevin başarılı olup olmadığını veya başarısız olup olmadığını belirler.

Breach & Clear, gerçekçi ama erişilebilir bir taktik deneyim sunmak için Özel Harekat Kuvvetleri topluluğunun gerçek üyelerinin desteği ile geliştirilmiştir. ABD Ordusu Rangers, İngiltere SAS, Kanada JTF2, ve daha fazlası gibi gerçek mangaları bir ürün yelpazesine seçin. Silah kombinasyonları binlerce bir cephanelik oluşturun ve perks, taktik, kamuflaj, zırh ve dişli geniş bir dizi operatörler özelleştirmek. Birden çok giriş noktalarından takım ve saldırı harita, yangın yolları ve alanları belirlemek ayrılıp kullanın kapak ve düşmana üstünlük sağlayın.

Yoğun strateji: görevinizi adım adım planlayın. Ekibinizi güvende tutmak için her açıyı örtün. Kapıları yıkın, çatışmalara katılın ve zafere giden yolda her odayı temizleyin!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin