Buddy Toss MOD APK Apk Mod Hileli Full İndir

v1.3.5

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v1.3.5

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Buddy Toss MOD APK (VIP, Unlimited Stars) indirilmeye hazır. Bu oyun, daha benzersiz olamayacak bir şekilde uzaya seyahat etmenize yardımcı olur.

Buddy Toss’u tanıtın

Yayıncı CurryGames’in son derece eğlenceli ve ilginç bir oyunu. Şu anda, fiziksel kuralları kullanan oyunlar giderek daha popüler hale geliyor. Angry Birds 2 bunun açık bir kanıtıdır. Sizlere tanıttığımız bugünkü oyunun da çok özel bir mekanizması var. PUBG Mobile gibi yüksek kaliteli grafik oyunlarından sıkıldıysanız bu eğlenceli oyun ile duygularınızı değiştirebilirsiniz.

Basit oyun

Buddy Toss’un oyun tarzının iki kelime “zamanında dokunma” ile özetlendiği söylenebilir. İlk dokunuştan sonra, karakteriniz kaslı bir köpek ya da henüz bulamadığım bir güreşçi tarafından havaya fırlatılıyor. Düştüğünüzde ekrana dokunmaya devam edin, böylece kaslı köpek sizi havaya atmaya devam eder. Böyle tekrarlamaya devam edin, bir sonraki atış bir önceki atıştan daha yüksek olacak ve ayrıca daha fazla puan alacaksınız.

Kulağa aptalca geliyor, ama bu, ben küçük bir çocukken babamın yaptığı oyun. Tabii ki oyundaki kadar yükseğe uçamıyorum. Ama aslında çok mutlu zaman geçirdik. Hiç böyle oldun mu

Tasarım

Grafik açısından, Buddy Toss oldukça komik bir çizgi film tarzında, parlak renklerde tasarlanmıştır. Her şeyi simüle etme biçimleri sizi güldürebilir. Uzaya uçarken, pek çok soyut imge ve rengin olduğu kuantum dünyasında Ant-Man gibi hissedebilirsiniz. Üstelik karakterlerin düştüğü zamanki çığlıkları çok komik.

Uzaya uçun

Buddy Toss, bildiğimiz veya bilmediğimiz tüm fizik kanunlarını bozar. Sadece yüksekten uçmakla kalmaz, aynı zamanda 30 katlı bir bina kadar yüksekte uçabilir ve hatta uzaya uçarak evrensel çekim yasasını aşabilirsiniz. Güneş sistemini, galaksileri, kozmik kara delikleri, yıldızları keşfedin, Jedi arayın… bir uzay gemisine ihtiyaç duymadan. Tek gereken, başkalarını havaya fırlatmak için garip bir hobisi olan kaslı bir adam. Ama dikkat et! Sadece yanlış bir dokunuş, oyunun ana karakteri 10 milyon ışıkyılı uzaklıktan doğrudan yere düşecek.

Karakterleri yükseltin

Buddy Toss’ta gerçekleştirebileceğiniz tek yükseltme mekanizması karakter yükseltmedir. Yükseltme işleminden sonra, karakteriniz her atıştan sonra daha yükseğe uçabilir. Bu nasıl yapılır? Her oyundan sonra oyun sizi birkaç yıldızla ödüllendirecek. Mağazadaki karakterinizi yükseltmek için bu yıldız numarasını kullanın.

Ayrıca kıyafet, saç, gözlük, ayakkabı gibi karakterler için kostüm ve aksesuar satın alabilirsiniz… Darth Vader, Jedi, Spiderman, Batman gibi tanıdık karakterlerden ilham alan 51 kostüm ve 32 aksesuar var …

İndirmek İçin Tıklayın

ETİKETLER

Bir cevap yazın