Bus Simulator:Original Apk Mod Hileli Full İndir

v 3.8

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 3.8

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Birçok insan otobüs kullanmanın çok basit bir şey olduğuna inanıyor! Bunun doğru olup olmadığını hiç doğruladınız mı? Bus Simulator: Original MOD APK (Sınırsız Para) oynayın ve kendi cevabınızı bulun!

Bus Simulator hakkında tanıtım yapın: Original

Önceki yazılarda sizlere Truck Simulator 2018 ve Farming Simulator 20 gibi bazı simülasyon oyunlarını tanıtmıştım. Ancak daha fazlasını istiyorsanız en son otobüs simülasyon oyunu Ovidiu Pop’u deneyin.

En iyi otobüs simülasyon oyunu

Bus Simulator: Original’ı indirip başlattığınız andan itibaren, ileride açık bir kariyere sahip bir otobüs şoförü olma fırsatı elde ettiniz. Haritalardan ayrıntılı kontrol sistemlerine kadar gerçekçi ve şüpheli simülasyon seviyeleriyle yakında Avrupa’nın güzel şehirlerine entegre olacaksınız.

Otobüs şoförü yoğun bir meslektir. İlk otobüsünüzü seçin ve işe başlayın. Sistem, veriyolunun bilgi ekranında bulunan ekranın altında küçük bir harita sağlar. Size yolculuğunuz ve tüm otobüs durakları hakkında bilgi verecektir.

Bu işte tecrübesizseniz, bir yolculuğu tamamlamak kolay değildir. Otobüs Simülatörü: Trafik sistemlerinin (trafik yasaları, araçlar) gerçeklikten orijinal simülasyonu. Çarpışmaya neden olmak, otobüs durağını atlamak veya kırmızı ışıkta geçmek gibi hatalar yapmamalısınız. İhmalinizden tecrübe puanınız düşülecektir. Aynı zamanda iki sonucu vardır. İlk olarak, deneyim puanları ve bonuslar azaltılır. İkincisi, çok fazla hata yaparsanız, oyuna devam edemezsiniz ve baştan tekrar oynamanız gerekir. Bu nedenle, amacınız profesyonel bir sürücü olmaksa veya kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, o zaman otobüsünüze baştan hakim olmaya çalışın.

Yeni otobüslerin kilidini açın

Ancak bir otobüs şoförü olarak, sizin için birçok görev türü vardır. Yolcu taşımak, öğrencileri okula ve okula taşımak, şehir turuna yolcu götürmek ve mal taşımak gibi birçok iş yapmanız gerekir. Ovidiu Pop, bu amaçlara hizmet etmek için 20’den fazla farklı otobüs türü tasarladı ve bunları Garajda bulabilirsiniz.

Farklı tasarımlar ve stillerle, tamamen farklı parametrelere de sahiptirler. Beygir gücü, tork ve maksimum sayıda kap içerir. Hepsi aynı kontrol mekanizmasına sahip, ancak daha güçlü, daha uzun veya daha fazla yolcusu olan bir motorlu araç kullanmak size tamamen farklı bir his getirecek.

Kontrol

Bus Simulator: Original’daki otobüsler inanılmaz derecede ayrıntılı kontrolörlerle tasarlanmıştır. Dönüş sinyalleri, direksiyon simidi, araç ışıkları, motoru açma / kapama, vites kolları, frenler ve gaz pedalları dahil olmak üzere gerçek bir otobüsün neredeyse her parçası ve işlevine sahiptirler. Hepsi ekranın kenarlarına sığar, kullanmak için dokunmanız veya basılı tutmanız yeterlidir.

Ortada hız, ivme, ışıklar, harita gibi aracın durumu ile ilgili bilgileri gösteren bir ekran var. Ek olarak, en iyi genel görünümü elde etmek için birinci veya üçüncü görünümü de değiştirebilirsiniz.

Harita

Bus Simulator: Original, keşfetmeniz için birçok haritaya sahiptir. Bu oyunun tasarım ekibi Avrupa’nın güzelliğini göstermeye çalıştı. Londra’dan Roma’nın romantik başkenti Paris’e ücretsiz bir seyahatiniz var. Ancak, bu kadar kalabalık ve sıkışık yerleri sevmiyorsanız, kırsal bölgelere, dağlara ve eyaletlere de araba ile gidebilirsiniz. Ağaçların arasından esen meltemle birlikte gece düştüğünde sokaktaki sarı ışıklar, ruhunuzu daha rahat hissettirmek için bir mırıltı yaratır.

Ancak harita tamamen genişlemiyor. Ünlü yerler mevcut değil. Avrupa’nın en güzel şehirlerine gitmek için para ödemeniz gerekiyor.

Modları

Kariyer Modu’ndaki kuralların sizi bazen rahatsız ettiğini hissediyorsanız, ücretsiz bir mod seçin. Burada tüm haritaların kilidi açıldı, görev yok, iş yok. Serbest sürüş yapabilir ve keşfedebilirsiniz. Bir kazaya neden olsanız bile, kimse yaptırım uygulamaz. Daha pratik bir şekilde, bu mod size Avrupa’nın güzelliğini keşfetme fırsatı verir, aynı zamanda yolların çoğu oldukça dar ve çok sayıda araba olduğu için sürüş yeteneğinizi uygulama / gösterme fırsatı verir.

Bus Simulator: Original, Multiplayers modunu entegre ettiğinde çok fazla rekabete sahiptir. Burada, dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla veya bir LAN bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

ETİKETLER

Bir cevap yazın