Cakingdom Match 0.7.3.10 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Cakingdom Maç android cihazlara bir zevk yükleyebilirsiniz Moe Games, Inc tarafından yapılan Casual android oyun!

Cakingdom Maç eğlenceli yeni oyun modları, parlak grafikler ve en önemlisi, yüzlerce seviyeleri patlama yardımcı olabilir usta arkadaşları ile yepyeni bir maç 3 oyun! Seviyeleri yenmek, arkadaşların kilidini açmak ve ödüller almak için pastaları değiştir ve eşleştir!

Arkadaşlarınız Cakingdom yolculuğunuzda sizi bekliyor – Onlarla arkadaş edinmek için bu maç 3 bulmaca oyununa katılın! Bu yoldaşlar tatlı güçlendirmeler yaratabilir veya seviyeleri geçmenize yardımcı olmak için engelleyicileri kırabilir!

Cakingdom Match oynamaya şimdi dünyanın her yerinden binlerce eğlenceli seviye ve milyonlarca oyuncu ile başlayın. Cakingdom Maç inanılmaz oyun, ilginç oyun modları-sakızlı ayı, reçel, sihirli şapka, meyve suyu sakızlı, parlak grafikler ile klasik ve bağımlılık maç üç bulmaca oyunudur! Cakingdom Maç, çeşitli özellikleri ve düzenli güncellemeleri ile tüm zamanların en popüler maç 3 oyunlarından biri haline gelmiştir.

Cakingdom Maç Özellikleri:
Oynamak için yüzlerce seviye – yolculuk boyunca yoldaşlarınızı bulun!
-Benzersiz Oynanış: çıkartmaları toplamak ve ustaca kurtarmak için maç 3 oyna – Fırın Robotları, Ejderha, Kaya Tavşan;
-Komik etkinlikler ve ödüller: Turnuva, afiş, Günlük Görevler, Günlük Ödül.
-Sweet oyun modları: dilim parti pastası, popsicles dunk, reçel yaymak, sakızlı ayılar toplamak!
-Yeni güçlendiriciler: otomatik meyve suyu sakızlı, otomatik kağıt uçak… hamle veya altın çubuk kullanmadan otomatik olarak yardımcı olabilir!
Oyun içi sosyal ağ: Klanlara katıl ve klan arkadaşlarından daha fazla hayat al, büyük ödüller almak için klan turnuvasında birlikte savaş!
, Her yerde çevrimiçi ve çevrimdışı oynamak kolay. Bir seviyeyi oynamak için sadece üç dakikaya ihtiyacınız var.
Oyun verilerini senkronize etmek ve arkadaşlarınızla hayatınızı paylaşmak için Facebook’a bağlanın.

Cakingdom Geçmişi:
Pişirme robotu Bay Oberlin, Cakingdom Teknoloji Gücü’nün ekip lideridir. Ancak, bal için Cakingdom ve Şeker Kabilesi arasındaki bir savaş olan 1. Bal Savaşı’nda yanlışlıkla Dünya’ya düştü. Bir gün, 3. bal savaşına katıldığı için Molly prensesinden çağrı sinyali aldı. Daha sonra, Sweet Planet’e geri göndermek için kalan son enerjiyi kullandı, ancak Amy’yi de bir araya getirdi.

İşte Amy’nin Cakingdom’daki tatlı yolculuğu başlıyor, eve gitmenin yolunu arıyor. Yolculuğunda, çok yetenekli ve nazik yoldaşlarla tanışıyor…

Bize Ulaşın:
Haberler ve güncellemeler için bizi takip edin! Yardıma ve desteğe ihtiyacınız varsa veya herhangi bir öneri ve geri bildiriminiz varsa, destek e-postamıza e-posta göndermek veya yorumlarınızı facebook’umuzda bırakmaktan çekinmeyin.
Facebook: br> Destek E-posta: [email protected]
Resmi internet sitesi:

 

Cakingdom Maç apk

 

Cakingdom Match v0.7.3.10 (Mod Money) | ApkMagic

Cakingdom Maç apk

Download Cakingdom Match Free for Android - Download Cakingdom ...

Özellikler:

1. Seviye yıldızları haritada internet bağlantısı olmadığını bile gösterecektir.
2. Diğer hatalar düzeltildi.

 

MOD BİLGİLERİ:

Mod Para Hilesi

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin