Call of Duty: Mobile v 1.0.8 Aimbot Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Call of Duty: Mobile, nihayet beklediğimiz shooter oyunu call of duty android’e çıktı. oyunda team deathmatch modları gibi birçok pvp oyun modu vardır. oyunda amacınız en çok kill alıp takımınıza zafere taşımak çok kill alırsanız killstreak yapmış olursunuz ve özel bir takım özellikleri kullana bilirsiniz. bunlar uçakdan bomba atıp belirlediğiniz bir bölgeye bomba atmasını sağlayabilip ordaki düşmanları öldürebilirsiniz. veya uav çağırıp haritadaki düşmanları görebilirsiniz. ne kadar çok killstreak yaparsanız o kadar çok özelliğe erişebilirsiniz. yani klasik Call Of Duty oyunu multiplayer’ı yani pc’de nasılsa android telefonlarınızda öyle muhteşem grafikler ve ses efektleri ile savaşı hissedeceksiniz.

Kendi silahlarınzın ekipmanlarınızı geliştirin, kişiselleştirin. silahlara modifiye yapıp kendinize uyan herhangi bir modu uygulayabilirsiniz. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen modları oynayarak kendinize level atlatabilirsiniz.

Android telefonlarınızda savaşı yaşıyacaksınız. 3D Muhteşem grafikler sunan Call Of Duty Mobile oyunu ile Pvp modlarında 5v5 veya birçok oyun modunda savaşacaksınız!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin