Cinema Tycoon 1.6 Apk Mod Hileli Full İndir

Cinema Tycoon Game oynamaya hazır mısınız?

Sinema Tycoon en bağımlılık boşta tıklama ve tycoon oyunlarından biridir! Cinema Tycoon’da sinema salonunuzu geliştirmeye çalışıyorsunuz!

Cinema tycoon’daki koltuk sayınızı artırın ve daha fazla ziyaretçi çekin! Sinema kralı kendi sinema salonunuzu istediğiniz gibi büyütmenizi sağlar! Şeyleri yükseltmek ve binalarınızı büyütmek Cinema Tycoon Game’in anahtar kelimesidir!

Cinema Tycoon’un ana özellikleri yükseltme, rölanti mekanizması ve dokunma / tıklatmadır! Daha fazla kazanmak ve varlıklarınızı yükseltmek için hafifçe vurun! Cinema Tycoon’da insanların sinemalarınızda film izlemelerine izin vereceksiniz!

Yeni filmler satın alın ve daha fazla müşteri edinin! Cinem Tycoon’da ne kadar çok ziyaretçi gelirse o kadar çok gelir demektir! İnsanlar film izlerken altın kazanacaksınız! Cinema Tycoon Oyun şimdi!

Cinema Tycoon’da daha fazla kazanmak için tıklayın ve daha fazla büyütmek için yükseltin! Sinema Tycoon en iyi sinema kralı boşta simülasyon oyunlarından biridir! Oyunumuz simülasyon dünyasında iş yapmayı seven herkes içindir!

Cinema Tycoon oynamanın keyfini çıkarın ve zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini göreceksiniz! Cinema Tycoon da çevrimdışı olarak oynanabilir! En iyi Cinema Tycoon deneyimi sizi bekliyor!

Sinema Tycoon oyunu boşta oyun severler ve aynı zamanda rahat oyun severler için! Bu türlerin kombinasyonu, inanılmaz Sinema Tycoon oyunu oynamanıza izin verir!

Cinema Tycoon’da müşterinizi izleyebileceğiniz birçok farklı film var! Tycoon sevenler için sinema kralı! Sinemanızı yönetin ve tiyatronuzu büyütürken zengin olun!

Cinema Tycoon apk indir

Cinema Tycoon 1.6 Apk ModCinema Tycoon apk indir

Cinema Tycoon 1.6 Apk Mod

Özellikler:

– Yeni özellikler

MOD Bilgisi:
Para harcadıkça artar;
Müdahaleci reklamların görüntülenmesi devre dışı bırakıldı.

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin