College Life Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.6.8

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.6.8

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

College Life MOD APK (Sınırsız Öpücükler), kız öğrencilerin üniversite hayatı hakkında Nutaku’nun 18+ simülasyon oyunudur. Oyunu makalenin altındaki bağlantıdan indirin.

Üniversite Yaşamını Tanıtın

Nutaku, pek çok ilginç içeriğe sahip bir yayıncıdır. Booty Calls, 7 Angels, Booty Farm veya Fap CEO’su onlara NSFW türünde çok fazla ün kazandırdı. Bu sayede College Life yayınlandığı andan itibaren çok ilgi ve olumlu eleştiriler aldı.

Şu ana kadar College Life artık yeni bir oyun olmasa da birçok oyuncu tarafından hala seviliyor. Web sitemize de kurabilirsiniz.

Arsa

College Life, üniversitesi aniden müdürü değiştiren bir kız öğrencinin olayını anlatır. Yeni müdür tuhaf biri, her zaman kadınları kontrol etmeye ve onları okuldan atmanın yollarını bulmaya çalışıyor.

Kızın en iyi arkadaşı da benzer bir duruma düşüp okuldan atılınca, arkadaşına yardım etmek için bir şeyler yapmaya karar verir ve kötü müdürü okuldan uzaklaştırır.

Oynanış

College Life 18+ olarak etiketlenmiş olmasına rağmen, oynanışı yaşam simülasyon oyunlarına oldukça benzer. Ancak buradaki konu daha dar, erkek ve kız öğrencilerin üniversite ortamı etrafında dönüyor. Rol oynamak için bir karakter seçebilir, ardından kişisel yaşamdan günlük yaşamdan üniversite ortamına kadar yavaş yavaş hayatını keşfedebilirsiniz.

Genel olarak, College Life’ın oynanışı oldukça ilginç. Sistem tarafından bir görev listesi sağlanır. Bunları test edebilir ve bir izleme panosu aracılığıyla çalıştırabilirsiniz. Kayıp bir köpeği bulmak için bir poster yapmak, bir arkadaşın evini ziyaret etmek, bir eşya satın almak veya yeni bir arazi satın almak gibi oldukça basitler.

Elbette daha çok görev yaptıkça hikaye genişliyor. Ve sonra başka bir karakterin rolünü oynayabilirsiniz.

Ekranın sağ köşesinde oynadığınız karakterleri görebilirsiniz. Dönüştürmek için karşılık gelen karaktere dokunmanız yeterlidir. Her birinin kendi hayatı ve yapılması gereken görevleri vardır. Bir görevi tamamlarsanız, birçok yeni öğe ve alanın kilidini açarken bir bonus alacaksınız.

Nutaku’nun oyunlarını seviyorsanız deneyebilirsiniz 

Yeni toprakların kilidini açın

College Life’a katıldığınız ilk an, yaşadığınız arazi oldukça sınırlıdır. Ancak, daha fazla görevi deneyimledikçe ve tamamladıkça, yeni arkadaşlar bulmak için araziyi genişletebilirsiniz.

Orada, Nutaku’nun tasarladığı ve oyuna koyduğu oldukça ilginç sahneler ve içerikler de var. Hadi onları keşfedelim!

Güzel bir arazi inşa et

College Life, simülasyon öğelerinin yanı sıra yapıcı öğeler de içerir. Bu, karakterinizin binalar inşa edebileceği anlamına gelir. Bu binalar, kitapçılar, pizzacılar ve abur cubur gibi evler, restoranlar, sinema salonları veya üniversite binaları gibi karakterlerin yaşamları etrafında dönebilir. Tabii ki, başka birçok bina ve dekorasyon var. Bu oyunda dünya senin, her zaman istediğin toprağa çevir.

Yeni arkadaşlarla tanışın

Deneyim sırasında diğer karakterlerle etkileşime gireceksiniz. Komşular, üniversite arkadaşları veya öğretmenler. Onlara dokunarak onlarla iletişim kurabilirsiniz. Diyalog ekranda görüntülendiğinde, iletişim oldukça doğal bir şekilde gerçekleşir. Bir yanıt seçecek ve birine yanıt olarak karar vereceksiniz.

Ek olarak, epeyce yeni karakter var. Hepsi sevimli ve sevimli kızlar. Ancak, bunları mağazada açmanız gerekir.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın