Compass Point: West 4.0.8.123 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Eyer yukarı, hesaplaşma zamanı! Batı sınırındaki savaşta arkadaşlarınıza katılın, şehrinizi inşa edin ve koruyun, kartlar toplayın ve vahşi batı silahşör grubunuzu oluşturun.

..::: YENİ! Altına Hücum başladı! Grubunuzla ağır ödüller toplamak için maden madenlerinden altın ve mücevherleri keşfedin! ::: ..

“Tozlu bir başparmak” – Gamezebo
“Kasaba inşası ve savunmasına zarif, batı tarzı bir yaklaşım” – 148Apps
“Strateji oyunlarına baskın yapmanın kart bükümü harika bir şey” – Toucharcade

.. ::: Oyun özellikleri ::: ..

*** SAVAŞ Vahşi Batı kanun kaçakları ve diğer oyuncular
*** Kartları TOPLA ve zorlu bir kahraman grubu oluşturun
*** Haftalık etkinliklerde arkadaşlarınızla bir araya gelin ve sığır hırsızlarını birlikte alt edin
*** Kendi gelişen batı şehrinizi İNŞA EDİN ve koruyun
*** Oynama şeklinizi SEÇİN – yatay veya dikey olarak

Sınırın kıyısındaki yeni batı kasabasını canlandıran bir markayı büyütmek ve korumak için yardımınız gerekiyor. Diğer kasabaları Orville Driller’ın kötü petrol imparatorluğunun yozlaşmış kanun kaçaklarından kurtarırken açık sınırı keşfedin!

Kasaba Şerifinin yanında kendi Vahşi Batı karakolunuzu inşa edin ve işletin ve onu korumak için güvenilir yardımcıları işe alın. Arkadaşlarınızı çağırın, bir takım oluşturun ve haftalık etkinliklerde sığır hırsızlarını alt edin.

Orville Driller’ın topraklarınızın altında akan tüm o siyah altının kirli ellerine geçmesine ya da sığır hırsızlarının ineklerinizi ve atlarınızı almasına izin vermeyin.

Compass Point: West Apk Mod

Compass Point: West Apk Mod

Compass Point: West Apk Mod

Compass Point: West Apk Mod

Özellikler:

Altına Hücum başladı! Uzun zamandır kayıp olan maden madenlerinden altın ve mücevherleri keşfetmek için ikonik maceraya katılın. Sınırdaki demiryolları yeni bir olay türü açmaktadır; Maden kasabalarında değerli mineralleri toplamak ve takımınızla yeni zirvelere ulaşmak için savaşın.
Yaşayan bir efsane bulun! Bu, daha önce hiç görmediğiniz bir şey. Büyük ve nazik Bigfoot’ları yardımcı takımınıza toplayın ve Vahşi Batı’nın dış bölgelerini fethetme arayışında kullanın!

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin