Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.046 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Cougar Simulator: Big Cat Family Game

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.046 (Mod Apk) Cougar ava çıkar! Bu simülatörde büyük bir kedi için oynayacaksınız. Hayvanları avlamalı ve kendi ailene bakmalısın.

Kendi pumanı yarat ve macera arayışına gir. Araştırma için orman, nehirler, tarlalar ve çiftliklerle geniş bir yer mevcuttur. Hayvanları avlayın, bir aile kurun, pumanızı ve aile üyelerinizi geliştirin. Farklı görevler yapın ve güçlenin. Yeni Cougar Simulator’da puma olmanın ne anlama geldiğini öğrenin.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME
Puma görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç görünüm var. İstenirse, evcil hayvanınız bir panter, jaguar, çita, leopar veya başka bir parlak ve güzel büyük kedi gibi görünebilir. Hayvanın daha da etkileyici görünmesi için bir pumanın büyülü parıltısını ayarlayabilir veya leopar gibi noktalar ekleyebilirsiniz. Daha doğru bir ayar için kuyruk, gözler, kulaklar, göbek, boyun, bacaklar ve sırtınızı değiştirebilirsiniz. Hayvanınızın istediğiniz gibi görünmesine izin verin.

BÜYÜK KEDİ AİLESİ
Başka bir puma bulursan bir aile kurabilirsin. Bir aile kurduğunuzda ve deneyimli bir puma olduğunuzda, bebek yapabileceksiniz. Ailen sana savaşta ve avlanmada yardım edebilir. Ailenin karakterlerini geliştirmek için bir fırsat var. Bunun için ileride çocukları ve eşi (kadın karakter için koca) beslemek için avlanmak ve yiyecek toplamak gerekir.

KARAKTERLERİ GELİŞTİRİN
Oyun, aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve ailedeki tüm pumaları aynı anda etkileyen özellikleri geliştirme yeteneğine sahiptir. Karakterleri geliştirmeyi unutmayın! Görev yapma ve avlanma deneyimi edinin. Bir seviyeyi aldıktan sonra, karakter onu saldırı, enerji veya yaşam noktalarına harcayabilir. Ayrıca hızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. İzin veren özel beceriler de vardır.

ÇEŞİTLİ HAYVANLAR
Yolculuğunuzda birçok farklı yaratıkla tanışacaksınız. Örneğin, çiftlikte tavuk, horoz, tavuk, inek, keçi, koç, koyun, kedi, köpek, domuz, at ve tabii ki insanlarla tanışabilirsiniz. Ormanda, barışsever geyik, yaban domuzu, keçi ve koyunlara ek olarak, tehlikeli yırtıcılarla – kurtlar, yılanlar ve hatta büyük bir örümcekle tanışabilirsiniz! Ama endişelenme, cesur puma bununla başa çıkacak!

DÜNYAYI AÇ
Bu büyük açık dünyada ailenizle birlikte ormanlar, çiftlikler, nehirler ve tarlalar boyunca seyahat edebilirsiniz.

GÖREVLER
Çeşitli görevlere katılın! Dünyanın her yerinde yardımınıza ihtiyaç duyan diğer büyük kedileri bulabilirsiniz. İyileştirmeler için deneyim ve madeni para kazanmak için çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Diğer hayvanları avlamalı, farklı nesneleri bulmaya, toplamaya, dikmeye, teslim etmeye, yok etmeye yardım etmelisiniz. Ek olarak, bazı karakterler büyük kedilerle yarışmalar düzenler! Kimin daha hızlı olduğunu bilmek ister misiniz: puma mı yoksa panter mi? Veya çita, leopar, panter ile rekabet etmek için? O zaman Cougar Simulator oynamayı denemelisin.

Bizi Twitter’da takip edin:

Cougar Simulator: Big Cat Family Game’de iyi eğlenceler!
Cougar Simulator: Big Cat Family Game
Cougar Simulator: Big Cat Family Game

MOD:
1. SINIRSIZ GIDA
2. SINIRSIZ ALTIN
3. REKLAM YOK

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin