Deer Simulator – Animal Family v1.166 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Geyik Simülatörü - Hayvan Ailesi

Deer Simulator – Animal Family v1.166 (Mod Apk) Ormanda çok sayıda tehlikeli hayvan var. Hepsi geyikleriniz için tehlikelidir. Bu nedenle geyiklerin ormanda nasıl hayatta kalacağını öğrenmesi ve arkadaşlarına yardım etmesi gerekiyor. Bu oyunda bir aile kurabilir, çocuk yetiştirebilir ve evinizi donatabilirsiniz.

Geyik Ailesi
Bir eş bulursan bir aile kurabilirsin. Karakteriniz yeterince yükseldiğinde çocuk sahibi olabileceksiniz. Çocuklar büyür ve ormanda hayatta kalma mücadelenizde ve maceralarınızda size yardımcı olur. Ailenizin üyelerine bakmayı ve onları beslemeyi unutmayın.

EV GELİŞTİRMELERİ
Geyik evini ziyaret edebilir. Çeşitli eşyalar satın alarak evi iyileştirme fırsatı var. Eşyaların her biri, geyiklerin özelliklerine bonus verir.

GEYİK ÖZELLEŞTİRME
Hayvanın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Çeşitli görünümler, sihirli işaretler, noktalar ve komik şapkalar arasından seçim yapabilirsiniz. Mümkün olduğunca havalı görünmek için, eşiniz ve çocuklarınız için dış görünümleri özelleştirin.

YÜKSELTMELER
Ormanda hayatta kalmak için tüm olasılıkları kullanmalısın! Görevler yaparak, kendinizi diğer hayvanlara karşı koruyarak ve yiyecek toplayarak deneyim kazanın. Bir seviye alan karakter, saldırı noktaları, enerji veya yaşam üzerine deneyim harcayabilir. Ayrıca hayvanın hızını artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. İzin veren özel beceriler de vardır.

FARKLI YARATIKLAR
Yolculuğunuzda birçok farklı yaratık göreceksiniz. Ormanlarda çeşitli avcılar ve otoburlar yaşar. Bazen ormana daha tehlikeli yaratıklar gelir. Ailenizi kurtların, pumaların, yılanların ve hatta şövalyelerin saldırılarından korumaya hazır olmalısınız! Köylerde insanlar ve evcil hayvanlar bulunur – tavuklar, horozlar, inekler, domuzlar, kediler, köpekler vb.

DÜNYAYI AÇ
Araştırmalar için tarlalar, ormanlar, dağlar, bahçeler ve köylerin olduğu geniş bir açık dünya mevcuttur.

GÖREV
Çeşitli görevlerde yer alın. Yarışlara katılacak, çeviklik testlerini geçecek, insanlara ve diğer hayvanlara yardım edeceksiniz, vb.

KÜÇÜK OYUNLAR
Birçok karakter sizden beceri ve ustalık gerektiren alışılmadık görevler verebilir. Her şeye hazırlıklı olun!

BAŞARILAR
Temel görevlere ek olarak, bir geyik oyundaki çeşitli eylemler için başarılar kazanabilir.

Bizi Twitter’da takip edin:

Geyik Ailesi Simülatöründe iyi eğlenceler!
Geyik Simülatörü - Hayvan Ailesi
Geyik Simülatörü - Hayvan Ailesi

MOD:
1. SINIRSIZ PARA
2. SINIRSIZ YAPRAKLAR
3. REKLAM YOK

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin