Diamond Quest: Don’t Rush! Apk Mod Hileli Full İndir

v2.86

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v2.86

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Diamond Quest: Acele Etmeyin! APK macera ve arkeolojiyi sevenlere yönelik bir oyundur. Angkor Wat’ın derin ormanlarında Tibet’in karlı dağlarına uzanan maceralara katılmak ister misiniz?

Diamond Quest’i Tanıtın: Acele Etmeyin!

Bean Jungle Adventure hayranıysanız, Diamond Quest: Don’t Rush’ı kaçırmayın! – Bounce Global tarafından geliştirilen eğlenceli bir klasik macera oyunu. Bu oyuna geldiğinizde, gizemli labirentleri keşfetmek için maceralara atılan bir maceracıya dönüşeceksiniz. Diamond Quest, çok daha gelişmiş grafikler ve oynanışla 2D rol yapma macera oyunlarına yeni bir soluk getirdi.

Oynanış

Bu oyunda oyuncu dünyadaki gizemleri bulma arzusu ile kaşif olarak oynayacaktır. Oyuncunun amacı, muhteşem Angkor Wat tapınağının bulunduğu gizemli ormanı keşfetmek, ardından Bavyera kalesinde bir maceraya atılmaktır. Son olarak, yolculuğu tamamlamak için Tibet’teki soğuk buz mağarasını geçmeniz gerekiyor. Bir maceracı olarak oyuncular sadece sırları keşfetmemeli, aynı zamanda yeni topraklara geçmeden önce nadir elmasları da toplamalıdır.

Seni neyin beklediğini bilemezsin

Macera asla kolay değildir, oyuncular her haritada tonlarca engel, tuzak ve canavarla karşılaşacak. Bu geziler sırasında, oyuncuların çalıları geçmesi, nadir elmasları bulmak için dünyayı kazması gerekecek. Dikkatli olun çünkü çarpma, kayaları istediğiniz zaman sallayabilir ve üzerinize düşebilir. Ek olarak, oyuncu her zaman her yerde gizlenen canavarlara karşı da dikkatli olmalıdır. Dev yılanlardan agresif maymunlara kadar, taş aslanlar her an karakterleri öldürebilir. Bazı özel seviyeler bile, görevi tamamlamak için değerli taşları toplamak için su altına dalmanızı gerektirir.

Ancak unutmayın, suda çok uzun süre kalmayın çünkü karakter hava eksikliğinden yorgun düşecek ve boğulacaktır. Her aşamanın sonunda bir şey daha var, oyuncular dev patronlarla yüzleşmek zorunda kalacak. Çok güçlüler ve yenmeleri zor. Ama sadece onları yendiğinizde yolculuğa devam edebilirsiniz.

Çok dikkatli oynayın çünkü maalesef hayatınızı kaybederseniz, en baştan o seviyeyi oynamak zorunda kalacaksınız. Bir aksiyon oyunu olmasına rağmen, Diamond Rush aynı zamanda yüzlerce bilmeceyle oldukça “zorlu”. Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyunu kazanmak istiyorsanız acele edemezsiniz.

Öğeler

Her seviyede oyuncuların toplaması gereken belirli miktarda mor elmas bulunur. Ayrıca keşif sırasında oyuncular haritada rastgele bulunan hazine sandıklarını açmak için gümüş veya altın anahtarları kullanabilirler. Bu hazine sandıkları birçok mor elmas veya bir amber elmas (çok nadir bulunan eşya) içerebilir. Keşfedilmesini kolaylaştırmak için karakterler, benzersiz özelliklere sahip çeşitli yardımcı araçlar da kullanabilir. Örneğin, duvarları yıkmak için sihirli bir çekiç kullanmak (sadece yumuşak topraktan yapılmış duvarlar), nesneleri çekmek için bir kanca veya her şeyi dondurmak için bir buz çekici kullanmak.

Kontrol

Diamond Quest: Acele Etmeyin! klasik bir macera oyunudur, bu nedenle basit, sezgisel bir kontrol sistemi vardır. Kullanıcılar, karakterlerinin sola, sağa, yukarı ve aşağı hareket etmesine yardımcı olmak için ekranda gösterilen sanal kontrol düğmelerini kullanabilir. Özellikle ekranda oyuncuların yönlerini kolayca konumlandırmalarına yardımcı olacak küçük bir pusula da var. Ek olarak, kullanıcılar ayarlar menüsünde kontrolün boyutunu, opaklığını ve hassasiyetini özgürce özelleştirebilirler. Ancak bu türü ilk denerseniz alışmanız biraz zaman alacak, biraz zor olacak.

Grafikler ve ses

Diamond Rush klasik labirent tarzı bir oyundur, ancak grafikleri hafife alınır. Pek çok oyuncu, manzara ve güzel HD grafiklerin kendilerini heyecanlandırdığına dair iltifatlarla 5/5 yıldız derecelendirmesine sahiptir. Ses, son derece güzel birçok müzikte artı bir noktadır; düşen kayaların sesinin simülasyonu veya yayılan canavarların sesi de son derece gerçekçidir.

İndirmek İçin Tıklayın

ETİKETLER

Bir cevap yazın