DIY Moda Yıldızı – Tasarım Hackleri Giysi Oyunu Apk Full İndir

Kenara çekilin DIY kızları! Kasabaya yeni bir DIY Moda Tasarımı Kraliçesi geldi – evet, doğru – SEN!!! Harika tarzlı DIY projeleri ile gardırobunu canlandır! Yeniden stil verilmiş kıyafetlerini giy ve video kanalında DIY moda tasarımcı yeteneğini göster – dev bir hayran kitlesi topla!
Müthiş tarz DIY moda tasarım yeteneklerinle dünyayı şaşırtmak ve süper eğlenceli DIY giydirme projelerinle yaratıcılığını konuşturmak üzeresin. Hayal gücünü kullanarak sıradan giysilerini aşırı süper tarz DIY kıyafetlerine dönüştür! Sıkıcı, eski bir bluzun mu var? Şeklini değiştir, tarz ver, süsle ve yeni bir kolsuz gömlek haline getir! Yeni, tarz kıyafetlerin ve kreasyonlarınla öz çekimler yap ve özçekim yarışmalarına katıl! Kendi moda tasarımcısı kanalını işlet ve DIY kıyafetlerin videolarını koy. Takipçilerinden istekler al.

Özellikler:
> Harika DIY moda tasarım süslü giysi projelerini tamamla – eski, sıkıcı giysilerini harika yeni kıyafetlere dönüştür!
> Desenler kes, süslemeler dik ve renkler serpiştir!
> Kendi DIY moda tasarım giysi video kanalını yönet. Kreasyonlarının videolarını yükle ve takipçiler kazan..
> Hayranlarından özel istekler almaya hazır ol – eğer yeni videolarını beğenirlerse daha da fazla beğeni alırsın. Beğenmezlerse… beğenileri kaybedersin. İyi bir çıkarttığından emin ol!
> DIY moda tasarımcısı şaheserlerin ile tarz özçekimler yap ve diğer DIYcılara karşı özçekim yarışmalarına katıl!
> Resim çekmek için kameranı kullan, ardından kendi moda tasarımı DIY kreasyonlarına resimleri ekle. DIY elbisende kedini görmek mi istiyorsun? Ya da en iyi arkadaşınla bir en iyi arkadaş tişörtü yapmak mı istiyorsun? İhtimaller sonsuz!
> DIY giysilerinde ekstra güzel görünmek için etkileyici bir makyaj yap!

Dıy Giysi oyunu karakterinizi modaya uygun olarak tasarlıyorsunuz güzel bir kız oyunudur zaman geçirmelik.  iyi oyunlar!

Yazar: admin