Drag Battle v 3.25.53 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Gerçek yarış deneyimi drag battle. Harika grafikler ve oyun ile diğer yarış oyunları arasında öne çıkan yüksek kaliteli bir yarış oyunu. Sadece bir ‘iç görünüm’ şekilde sürebilirsiniz, ama aynı zamanda, kendi taslaklar yeni parçalar arabaları modifiye uygulayarak ve yarışları kazanmaya çalışın!

5 milyondan fazla müteşekkir yarışçı ve sürücü oyunun tadını çıkarıyor!

⭐️ STİL ARABA
Stil özellikleri, farlardan gövde kitlerine kadar aracınızın görünümünü ve hız hissini değiştirmenizi sağlar. Renk ve renklendirme türleri geniş bir seçim. Aracınız için gerçek bir tamirci olabilirsiniz. Çok çeşitli iyileştirmeler: hem görsel, gövde kiti, tekerlek jantları, gövde uzantıları ve araçların teknik özelliklerini etkileyen iyileştirmeler.

✔ SÜRÜCÜ BECERİLERİ
Yeni beceriler öğrenerek sürücü seviyesini yükseltin. Yeni yetenekleri düzinelerce vardır ve karakterine sen karar vericeksin. Gerçek yarışçılar kadar tesviye ve yarış oyununda yeni yeteneklerinizi eğiterek öğrenin. Kariyer modu 30 boss düşmanlar, 10 turnuva ve Şampiyonaları içerir.

✔ SÜRÜŞ FİZİĞİ
Gerçekten gerçek bir yarış oyununun tadını çıkarın. Aerodinamik, lastik bileşimi, ağırlık dağılımı, güç-ağırlık oranı. Her detay önemlidir!

✔ ÇEŞİTLİ YERLER
Çeşitli yerlere sahip 4 bölge vardır: görevler ve farklı rotalar, özel spor pistleri, yasadışı rakipler için kentsel, banliyö, endüstriyel yollar.

ANA ÖZELLİKLER:
✔ Gerçekçi Fizik
✔ Arabanın görünümünü yarış drag türü için özel ayarlayın
✔ Görsel iyileştirmeler araba, kaput, spoiler, tampon gibi
✔ Rpg Elementleri: sadece arabayı değil, aynı zamanda karakterin becerilerini de yükseltme yeteneği.
✔ ¼ Klasikten, ¼ mil ve bir mil için değişen ve drag yarışı ile biten yarış türleri
✔ çevrimiçi çapraz platform yarışı
✔ Racing yarış ekibi: oyuncu ekibine Lig puanlarına ikramiye veren, yakıt veren, farklı araba karakterlerini değiştiren, yarış ödülünün kazançlarını artıran çeşitli profesyonelleri kiralayabilir.
✔ Bosslar patronlar ve yarışmalar.
✔️ Şampiyonlar
✔ ücretsiz yarışlar
✔ Günlük görevler
✔️ Liderlikler
✔ Güzel 3D grafikler
✔ özel efektler
✔ farklı sınıflardan 50 araba
✔ Çeşitli yerlere sahip 4 bölge

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin