Dream Hospital – Health Care Manager Simulator 2.1.10 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Dream Hospital – Health Manager Manager Simulator, Lab Cave Games tarafından android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir simülasyon oyunu!

Şehir çok uzmanlık hastanesi ve tıp merkezinin yönetim kuruluna geçin ve bir hastane kralı olun! Bu hastane simülatörünün yeni sağlık yöneticisini ağırlamak istiyoruz: YOU! Hastane personelimizi planlayın, yönetin ve koordine edin ve kendinizi bu kliniğin profesyonel bir yöneticisine ve yıldız doktoruna dönüştürün!

Hastane kapılarımız her zaman açıktır. Zaman ne olursa olsun, herhangi bir sağlık kliniğinin acil servisinin her şeye hazırlıklı olması gerekir, bu gerçek bir hastane simülasyon oyunudur! En iyi doktorlar ve hemşireler ile farklı hasta türlerine bakıp en iyi yönetici olun ve sağlık departmanlarının finansmanını yönetin: Hayat kurtarıcı bakım sağlayın, personel alın, karmaşık tıbbi ekipmanlara yatırım yapın ve iş sorunlarını ve sağlık uyumlarını yönetin hizmetin kalitesini garanti edin: Bu gerçek bir tıbbi yönetim simülasyonudur! Kararlarınız tüm sağlık sistemini etkileyecek!

Hastalarınızı kalp tıbbında gerçek bir cerrah uzmanı olarak dikin. Komik dikişinizin bir veya iki noktasına ihtiyaç duyabilirler. Bu hastane simülatöründe bir rüya gezgini tedavi edin, tıp merkezinizin sahibi olun ve tüm ücretsiz hastane oyunlarında ustalaşın!

– Gerçek tedavi, teşhis ve acil servis odaları oluşturun
– Sağlıklı bir oyun oynamak için ilaç ve yeni ilaç tedavileri ve operasyon teknolojileri için araştırma
– En iyi doktor ve sağlık oyunlarında olduğu gibi hastalıkları ve yaraları tedavi etmek için çeşitli tedaviler ve ilaçlar üretin
– Stratejinizi planlayan ve hastalarınızı en iyi personel ve tıbbi ekipmanlarla iyileştiren iyi bir ün kazanın.
– Ameliyathane odasındaki her hastalığı ve yaraları iyileştirin veya diğer tedavileri uygulayın
– Eczanede bir hemşire hasta insanlara hastalıkları için bir çare verecektir.
– Şehirdeki diğer hastanelerle rekabet et, bu klinik oyununun tadını çıkar
– Daha fazla insanı iyileştirmek ve iyileştirmek için ambulans filonuzu gönderin
– Tema hastane yöneticisi, doktorlar, hemşireler bakım ve iyileştirme simülasyonunun harika karışımı

EN İYİ DOKTOR OYUNLARI İLE ÜCRETSİZ HASTANE OYUNLARINDA EN İYİ HASTANE MÜDÜRÜ OLUN
Bu oyun hastanesinde hasta hastalara en iyi tedavi ve ilacı sağlamak için doktorlar ve hemşireler ile tıbbi bakım odaları oluşturun. Tesis temiz tutmak için tamirci personel yönetmek ve kiralamak.

SAĞLIK KALİTESİ VE HASTANE AYARLARI
Sağlık merkezinizi büyütmek ve şimdiye kadarki en iyi hastane yapmak için strateji ile tasarlayın! Kendinizi gerçek bir yönetici konumuna getirin. Doktor oyunları oynamayıp gerçek bir hastane personeli ve yönetim problemleri yürütüyormuşsunuz gibi düşünün.
En iyi doktorları, hemşireleri, ilaçları ve tıbbi cihazları kiralayın, böylece acı çeken hastaları tedavi edebilir, hamileliği teşhis edebilir, yaraları veya güçlü ateşi iyileştirebilir veya hatta yeni kalp ilaçlarını araştırabilirler. Teşhis testlerinden sonra, hemşire hastanın hastalığını hap ve ilaçla iyileştirir.

HASTANIZI MUTLU TUTUN
Hasta insanlara eksiksiz bir tıbbi sağlık tesisi sağlamak için sağlık merkezinizde gelişmiş tıbbi araçlar, xray ekipmanı ve acil servis odaları oluşturun. Konaklaması sırasında insanları teselli etmek için güzel doktorlar, cerrahlar ve hemşireler kiralayın ve acil durumlar için ambulansınızı gönderin.
Temalı hastane bakımı ve iyileştirme simülasyonu kesinlikle hemşirelik, doktor ve hastane oyunları arayanlara hitap edecek!

Şehrinizdeki diğer temalı hastanelerle yarışın ve hemşire oyunlarının simülasyon oyunlarında en iyi hastaneyi elde edin !. Stratejinizi planlayın ve şehirdeki en verimli, güzel ve hoş sağlık merkezini inşa ederek yönetici olarak en yüksek şöhreti kazanın!

 

Dream Hospital – Health Care Manager Simulator 2.1.10 Apk Mod

 

Dream Hospital - Health Care Manager Simulator #3 - Android ...

Dream Hospital – Health Care Manager Simulator 2.1.10 Apk Mod

Dream Hospital - Health Care Manager Simulator APK 2.1.9 Download ...

Mod:

Ücretsiz satın alma
Sınırsız Elmas
sınırsız para

– altın sikke ve elmas negatif olsa bile alışveriş yapmak için altın sikke ve elmasların koşulsuz kullanımı

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin