Dune Apk Mod Hileli Full İndir

v 5.5.4

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 5.5.4

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Dune MOD APK (Sınırsız Para) indirin ve kendinize en güzel topları satın alın, sonra yüksek tepeleri fethedin…

Dune hakkında

Yeni yayıncı Voodoo, sürekli olarak basit, eğlenceli ve daha da önemlisi kullanıcılar tarafından desteklenen oyunları piyasaya sürdüğü için mobil oyun listelerinde fırtınalar estiriyor. Özellikle ABD’deki Appstore için Voodoo’nun oyunları, Dunk Hit, Flappy Dunk, Rolly Vortex ve diğer birçok çekici oyun dahil olmak üzere sıralamada önemli konumlara sahiptir.

Yeni bir oyun

Voodoo kurulum fikirlerine, oyun tasarımına ve ürünlerinin tanıtımına hayran olmalıyım. Oyunları için her zaman yeni bir yönde yeni fikirler, oynanış ve grafikler seçerler, başka herhangi bir oyunun kopyasını oluşturmazlar. Belki de bu sebep, Voodoo’nun oyunlarının kullanıcının bunu seçmesini ve desteklemesini sağlamıştır.

Voodoo’nun son oyunu bir istisna değildir. Dune, oyuncuların bir top koşusunu kontrol etmesi ve çöl arasında mümkün olduğunca yükseğe uçarak puan kazanması gereken yeni ve eğlenceli bir oyundur. Bu basit, ancak gerçekte, ekranda düz bir çizgiden geçip yolda sorunsuz bir şekilde ilerlemesi gerektiğinde oynaması zor bir oyundur.

Kontrol etmesi kolay

Kontrol işlemi oldukça basittir. Hızlanmak için ekrana tutun, havada zıplamak için ekrana tıklayın. Havadayken, topları düşürmek için ekrana tıklayın. Her yüksek uçtuğunuzda, bir puan kazanırsınız. Daha fazla uçan top elde ederseniz, bir sonraki uçuş için çok fazla puan ve kümülatif etki elde edersiniz.

Puanlar iyi değil

Dune çok ilginç olmasına ve sıkıldığında zaman öldürmenin iyi bir yolu olmasına rağmen, çok can sıkıcı bir sınırlama, bu da çok fazla reklam. Normalde, yaklaşık üç kez başarısızlık, reklamın görünmesidir ve atlamadan önce 10 saniye izlemeniz gerekir. Reklamdan rahatsızlık duyuyorsanız, reklamları tamamen kaldırmak için oynarken WIFI / 3G’yi kapatmalı veya 3 $ harcamalısınız. Bu oyunla ilgili sinir bozucu şeylerden biri, oyun ve özelleştirme için ek seçenekler içermeyen oldukça basit olmasıdır.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın