EBookDroid – PDF & DJVU Reader 2.7.0.3 Apk Full İndir

EBookDroid – PDF ve DJVU Okuyucu 2.7.0.3 apk En son bir Verimlilik Android uygulaması

Son sürümü indir EBookDroid – PDF ve DJVU Okuyucu Apk İçin Android doğrudan bağlantılı

EBookDroid – PDF ve DJVU Okuyucu AK2 tarafından android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir Verimlilik android uygulamasıdır!
EBookDroid Android için son derece özelleştirilebilir bir belge görüntüleyici.
EBookDroid şu e-kitap ve belge formatlarını destekler: DjVU, PDF, XPS (OpenXPS), FictionBook (fb2 ve fb2.zip), Çizgi Roman formatları (cbr ve cbz), artı – sürüm 2’den başlayarak – EPUB, RTF, MOBI ve AWZ3 .

EBookDroid, PDF belgeleri için esnek yazı tipi eşlemesi sağlar:
– Belge ile aynı klasörde harici bir yazı tipi bulunursa, bu yazı tipi uygulanır.
– Ayrıca, kullanıcı harici yazı tiplerinin bulunabileceği dizinlerin listesini (/ sdcard / yazı tipleri varsayılan olarak) tanımlayabilir.
– PDF belgesindeki harici yazı tipi, bu dizinlerde bulunan yazı tiplerinden biriyle aynı aile adına sahipse, bulunan yazı tipi uygulanır.
– Aksi takdirde, uygun NimbusL yazı tipi kullanılır.

EBookDroid 2.0 aşağıdaki ekstra araçları sağlar:
– Metin seçimi ve harici sözlük desteği.
– Metin vurgulama
– Serbest el ek açıklamaları.
– Metin notları ve sayfa defterleri.

Elektronik yayın siteleriyle işbirliğine ve çevrimiçi e-kitap kataloglarına erişime, desteklenen OPDS ([AçıkYayınDağıtımSistemi)protokolütarafındanizinverilirUygulamanınağerişimiiçinizinistemesininnedenibudur[OpenPublicationDistributionSystem)protocolThisisthereasontheappisrequiringpermissionsfornetworkaccess

EBookDroid, kitap başına okuma şeklinizi özelleştirmenizi sağlar: her belgenin düzeni size en iyi okuma deneyimini sunmak için uyarlanabilir ve bir sonraki açışınızda tüm ayarlar hatırlanır.
Belgeniz ne olursa olsun, iki yüzlü bir xerox, geniş asimetrik kenar boşlukları olan bir kitap veya çok sütunlu bir makale olsun, EBookDroid size sayfaları bölme, kenar boşluklarını otomatik veya manuel olarak kırpma ve bir sütunun içeriğini anında yakınlaştırma özellikleri sunar. Bu özelliklerin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla talimat için lütfen geliştiricilerin web sitesinin Wiki bölümüne bakın (SSS bölümünü okumayı unutmayın).

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen geliştiricinin web sitesindeki Sorunlar bölümünde aşağıdaki adresten bildirin:.
Belirli bir belgeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, bunu geliştiricilere sorunuza eklemeyi unutmayın.

Lütfen aklınızda bulundurun:

EbookDroid, farklı dosya türlerini işlemek için MIME türlerini kullanır. Ne yazık ki, Android ve diğer birçok dosya yöneticisi tüm MIME türlerini desteklemeyebilir. Bu durumda, adı geçen dosyaları doğrudan dosya yöneticisinden açamazsınız. Bazı dosya yöneticileri yeni MIME türleri eklemenize ve bunları ilgili dosya uzantılarıyla ilişkilendirmenize izin verir. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla talimat almak için dosya yöneticisi kılavuzunuza bakın. EBookDroid tarafından desteklenen tüm MIME türleri geliştiricinin web sitesinin Wiki bölümünde bulunabilir.

EBookDroid - PDF ve DJVU Okuyucu Apk

EBookDroid – PDF ve DJVU Okuyucu Apk

EBookDroid - PDF ve DJVU Okuyucu Apk

EBookDroid – PDF ve DJVU Okuyucu Apk

Ne var ne yok:
– Metin formatları için “Optimal” satır aralığı (1.2) eklendi
– Sabit ekran boyutu çözümlemesi
– Kitap rafındaki içerik menüsü düzeltildi
– Tek sayfa görüntüleme modunda sabit kaydırma
– Başka bir uygulamadan açılan içerik için sabitleme filtreleri
– Bazı görünüm modlarında ekranın kullanılmayan bölümünün rengi düzeltildi
– Diğer bazı sorunlar düzeltildi

Yazar: admin