En İyi 10 Ücretsiz Açık Dünya Oyunları Android Ve iOS İçin

En iyi 10 Ücretsiz açık dünya oyunlarını sizin için topladık. bu oyunlarda açık dünyada istediğiniz yere gidebilir. istediğiniz görevi yapabilirsiniz. serbest dolaşım sunar bunların ilk önerkleri gta,mafia dır. ve siz uçsuz bucaksız bir açık dünya sunar. mobilde açık dünya oynamak aşırı eğlenceli hemen sizin için hazırladığımız listeyi inceleyin !

 

1 – Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator BETA

Ekran Görüntüsü Resmi
 
Jack, bir gün dude-opolis’te hayatın çok daha eğlenceli olabileceğini öğrendiğinde normal bir ahbap hayatı yaşardı. İstediğiniz herhangi bir arabada şehir etrafında dolaşabilir ve şehirlerde, parklarda ve tarlalarda ve mutlulukla dolu bir 3D şehirde gezinirken yolunuzu sürükleyebilir, nakit olarak istediğiniz herhangi bir silahı satın alabilir ve bir Gangstar olabilir, alay edebilir, rahatsız edebilir veya diğer dudes TOKATLAYABİLİRSİNİZ,
İnsanları el bombalarıyla Troll edin ve “KOŞTUKLARINI” izleyin, güzel binaları keşfedin ya da gününüzü akıllı telefonunuzda rahatlayın!
 

2 – X Survive: Açık Dünya Bina Kum havuzu

Ekran Görüntüsü Resmi
 

İşçiliği ve inşaat mekaniğinin en büyük eğlencesine sahip açık dünya sanal alanı sizi bekliyor! Muhteşem manzaraya sahip bir ev inşa edebileceğiniz, bilimkurgu araçlarını kullanabileceğiniz ve araçları sürebileceğiniz bir dünyaya atlayın. İç yaratıcı gücünüzü açığa çıkarın!

Hava durumu ve zaman sistemi yeni bir telaşlı eğlence seviyesi getiriyor. Hayatta kalma modunda vahşiliğe karşı yalnız bir kurt gibi savaşıyor ya da sadece yaratıcı modda bir üs inşa ediyor olsanız da, her zaman keşfedilmeyi bekleyen sürprizler var!

 

3 – Genshin Impact

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Yaşamla dolu ve elemental enerji ile akan geniş bir dünya olan Teyvat’a adım atın.

Sen ve kardeşin buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir Tanrı tarafından ayrılmış, güçlerinizden sıyrılmış ve derin bir uykuya dalmış, şimdi ilk geldiğinizden çok farklı bir dünyaya uyandınız.

Böylece, her elementin yedi tanrısından cevap aramak için Teyvat boyunca yolculuğunuz başlar. Yol boyunca, bu harika dünyanın her santimini keşfetmeye, çeşitli karakterlerle güçlerini birleştirmeye ve Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi çözmeye hazırlanın…

 
 

4 – DOKDO

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

 

Balık tutmaya git, Gemini geliştir.
Savaşmaya git! Keşfedin!
egzotik adalar ve onları Yönet!
Bu dünyayı senin yap!

Rahatlatıcı bir oyun!
İstediğiniz gibi maceraya gidin.

Arena Arena: sonsuz savaşlar
 İki dünya haritası
Beautiful güzel 3D grafikler
Play oynamak ve kontrol etmek kolay
Friends arkadaşlarınızla yarışın

 

 

5 – Gangs Town Story – eylem açık dünya atıcı

Ekran Görüntüsü Resmi
 
Bu farklı oyun modları ile açık dünya shooter oyunu. Oyunda polis ve gangsterler, hırsızlık ve kovalamaca ve çok daha fazla oyun durumları ile birçok kavgalar bulacaksınız. Sen hiçbir şeyden korkmayan gerçek bir şehir gangsterisin. Büyük bir açık dünya sizi bekliyor! Kendi araba yarışlarınızı düzenleyin ve kovalamacadan uzaklaşın. Polis ve gangsterler sizi takip edecek, ancak kazanabilirsiniz. Mafyanın başı ol!
 

 

6 – Westland Survival – Vahşi Batı’da hayatta kal

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Vahşi Batı’da bir kovboy olarak hayatta kal ve hukukun üstünlüğü ol! Bu Batı temalı MMORPG’DE hayatta kalın, yalnız bir yıldız korucusunun hayatını keşfedin ve soyguncularla savaşın, Amerikan Yerlileriyle ticaret yapın, tuzaklar kurun ve Meksikalı bir çatışmada düello yapın! Hayatta kalma oyunlarında yeni bir nefes.

★ Kendi Vahşi Batı çiftliğinizi inşa edin
★ Tabanca ve tüfeklerle gangsterlerle savaşın
★ Ahşap günlüğü, madencilik, geyik AVI
★ Yeni ekipman ve öğeler oluşturun
★ At atlarını kaldırın ve vahşi hayvanları evcilleştirin

 

 

7 – Shadows of Kurgansk

Ekran Görüntüsü Resmi
 
Zombilerle savaşın, barınaklar inşa edin, eve dönüş yolunu bulun!
Kurgansk gölgeleri, tehlike ve gizemlerle dolu bir alanda hayatta kalmanız gereken bir macera oyunudur. Amacınız hayatta kalmak ve çıkış yolunu bulmak, canavarlarla savaşmak ve hikaye odaklı görevleri tamamlamaktır.
Hayatta kalmak için avlanmanız, malzemeleri toplamanız, Depo ve barınaklar inşa etmeniz gerekecek. Sen araçları, giysi ve ekipman oluşturmak mümkün olacak. Bir zamanlar hayatınız oldukça rahat olacak, ancak bölge zamanınızın geri kalanını geçirmek için en iyi yer değil. Çıkış yolu bulmak gerekir. Başarısız olsanız bile, unutmayın-ölüm sadece bir başlangıçtır. Yeni bir yolculuğun başlangıcı!
 

8 – büyük Kent eşkıya Suç Gangster

 
Screenshot Image
 
Açık dünya suç kentinde gerçek bir kahraman olma zamanı. Grand gangster city, grand crime theft mafia oyununun tüm hayranları için gerçek bir aksiyon dolu bağımlılık yapıcı bir oyundur. Gelin ve gerçek bir gangster kahramanı olarak yüzleşmek için çeşitli zorluklarla günah kentinin tadını çıkarın. Son zamanlarda birden fazla görevde bulunuyorsunuz. Özgürlük dünyasına girin ve gerçek suç şehri büyük gangsterinin farklı modlarını oynayın. Yolculuğunuza gerçek bir suç gangster kahramanı olarak başlayın ve suç Efendisi ve vaftiz babasına karşı görevlere başlayın. Şimdi büyük savaşları ve sokak suçlarını durdurun. Nihai büyük savaş gangster otomobilinde gerçek kahraman olmak için sürüş becerilerinizi ve çekim becerilerinizi gösterin.
 

9 – Gangstar New Orleans OpenWorld

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Açık dünya Aksiyon oyunları için altın standart, bu kez büyüleyici New Orleans şehrinde geri döndü. Yüzlerce araç, çirkin bir cephanelik, patlayıcı eylem ve bu büyük şehri keşfetmek için tam bir özgürlük ile, gerçek bir Gangstar olmak için tüm araçlara sahipsiniz.

Motorcu çeteleri, çarpık polisler ve hatta Voodoo rahipleri bu sokaklarda dolaşıyor ve bataklıkta saklanıyor. Peki ya sen? Sen en az sıradan Gangstarsın! Yeraltı dünyasını Yönet ve büyük Kolay’ı kendi suç sermayen olarak talep et… ne pahasına olursa olsun.

 

10 – MadOut2 BigCityOnline

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Açık dünya ile bir numaralı mobil oyun!

Çevrimiçi mod-harita üzerinde 100 oyuncuya kadar
Gerçek büyük bölge 10 km2
Tam açık dünya
Dikkat dağıtıcı ile güzel araba fiziği
Farklı araba, 40’tan fazla tip
Birçok farklı görev
Çılgın Rus arabaları

 

Yazar: admin