En İyi 10 Ücretsiz Savaş Oyunu Android Ve İOS İçin

En yeni savaş oyunları android ve ios için, bu yazımızda sizin için en iyi 10 savaş oyununu derledik umarız oyunları seversiniz. oyunlar stratejiden tank ve uçak sürmeye, gemi savaşarına katılmaya kadar istediğiniz tarzda oyunu listeledik.

 

1 – FPS Komando Gizli Görev – Ücretsiz Atış Oyunları

Ekran Görüntüsü Resmi
 
Cs tarzı bir oyun arıyorsanız işte karşınızda fps komando gizli görev oyunu. counter strike olduğu gibi counter terorist ve terorist gibi takımlara geçebiliyorsunuz. geçtiğiniz takımda oynayıp takımınıza maçı kazandırmak.
 

2 – Warship Fury

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi
 

Savaş gemilerinin savaşları, oyunculara bir deniz Savaşı deneyimi sunan Mobil GDC tarafından sunulan bir aksiyon oyunudur. Çoğu oyuncu, deniz savaşları konusunda herhangi bir deneyime sahip değildi, çünkü kara savaşları daha yaygındı. Deniz savaşları genellikle denizde gerçekleşir ve arazi karmaşık olmasa da, savaşlar her zaman yoğundur .

Bu oyun şu anda 10 milyondan fazla indirme var ve onun oyun seyretmek için bir şey. Eğer oynamak için en iyi savaş oyunu arıyorsanız savaş gemileri savaşları sizin için bir oyundur. Bu oyun da shooter oyun tarzı vardır unutmayın önemlidir. Tek fark, bu oyunda savaş gemilerini kontrol etmenizdir.

 
 
 

3 – Gunship Battle Total Warfare

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Geçmiş olayları anımsatan çeşitli görevlerden geçin. geminizi çeşitli araçlar ve silahlarla özelleştirin. Mobil cihazlar için özel olarak optimize edilmiş kolay ve rahat kontroller ile eğlenceli bir oyun oynayın.

Her görev boyunca size rehberlik edecek radarınıza ve mini haritanıza sahip olacaksınız. Tüm hedefler haritanızda kırmızı noktalar olarak görüntülenecektir. Çeşitli hedefleriniz savaş gemileri, tanklar, trenler ve daha fazlasını içerebilir.

Gökyüzünde gezinirken ve yolunuzdaki her şeyi ortadan kaldırırken, iyi olmalısınız. Ayrıca, para olarak misyonları boyunca görüntülenecektir

 

4 – SIEGE: World War II

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi
 
Tüm zamanların en büyük ve iyi bilinen savaş alanlarından biri yeni bir bakış açısıyla oynamak için kullanılabilir. 2. Dünya Savaşı’nı biraz komedi tarzında yaşayın. Tüm askerler çok ciddiye alınamayan çokgenler olarak görüntülenir. Kendiniz görmek için şimdi Android için 2.Dünya Savaşı oyununu indirin.
 

5 –  Vikings at War

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Klasik bir MMO strateji oyunu olan Vikings at War oynayın ve vikinglerin gizemli dünyasına girin. Güç için destansı bir savaşta binlerce oyuncuyla savaşın. Krallığını Yükselt ve yaşayan bir efsane ol!

“Kara!”, uzun teknenin yayından Jarl bağırır. Fırtınalı bir Denizi geçmek ve hedefinize ulaşmak günlerce sürdü. Sis yükseldikçe, Doğu Anglia kıyılarına bakıyorsunuz. Evden kilometrelerce uzakta, Vikinglerin ticaretini yapmaya hazırsınız: yağmalamak, yağmalamak ve fethetmek. Ancak, bu sefer Anglians topraklarını tutmaya hazır gibi görünüyor. Kalkan çizilmiş ve iniş bekliyor hazır ve kılıçlarla kıyısında duruyorlar. Yumruklarınızı sandıklara ve kalkanlara tam güçle vurarak, siz ve klanınız korkutucu bir savaş sesi çıkarırsınız. Valhalla’daki tanrılarla ziyafet çekmeye hazırsınız. Ama bu sefer Odin beklemeli. Son gelecek ve tanrıların ve insanların dünyası azalacak. Ama bugün değil! Zaferini ilan etmeden önce olmaz! Ozanlar şarkılarında yaptıklarınız hakkında şarkı söylemeden olmaz!

 
 

6 –  World War Rising

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Tarih senin hakkında ne karar verecek? Vahşi bir savaş ağası ya da cesur bir inşaatçı, Birinci Dünya Savaşı’ndan modern çağa kadar en seçkin birliklerin, araçların ve uçakların destansı ordularına liderlik etmeye değerinizi kanıtlayın!

Bu eğlenceli, küresel elit strateji oyununda düşmanınıza karşı ikonik birlikler dağıtın! Haritada zafer kazanmak için ittifaklara katılın ve İttifak kurun ya da kaynakları toplamak ve destansı bir kale inşa etmek için bağımsız kalın. Askeri stratejinin bu eğlenceli MMORPG’SİNDE kendi tarzınızı oynayarak büyüklük için hepsini riske atın!

 

7 – ROME: Total War

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Roma’nın tüm ihtişamını yaşayın: Android’de Total War.

Büyük bir sıra tabanlı kampanyada muhteşem gerçek zamanlı savaşlarla savaşarak antik dünyayı fethedin ve yönetin.

ROMA SENİN ELLERİNDE
İmparatorluğunuzu kontrol etmek ve ordularınıza kolaylıkla komuta etmek için dokunmatik ekran arayüzünü kullanın.

BÜYÜK SAVAŞLAR
Ekranınızı lejyonerlerden, mızrakçılardan ve okçulardan süvarilere, savaş arabalarına ve savaş fillerine kadar binlerce askerle heyecan verici bir savaş alanına dönüştürün.

 
 
 

8 – Armor Age: Tank Wars — WW2 Platoon Battle Tactics

Ekran Görüntüsü Resmi
 

ArmorAge: Tank Wars, 20.yüzyıl tank savaşları dünyasında yer alan taktik bir RTS’DİR. Bir savaş makinesi takımının komutasını alın ve bir dizi savaş operasyonundan geçirin!
Kampanya ve hayatta kalma modlarında savaşın. Tanklarınızı ve mürettebatlarınızı yükseltin ve yeni teknolojiler için planlar alın.

Her biri savaş alanında kendi rolüne sahip çok sayıda gerçek dünya savaş aracından ekibiniz için beş tanka kadar seçin!

 
 

9 – World of Tanks Blitz

Ekran Görüntüsü Resmi
Efsanevi free-to-play 3D mobil Tank Shooter tanışın! Dünyanın dört bir yanından 100 milyon oyuncu topluluğunun bir parçası olun. Bu modern 2020 atış oyununa katılın ve 7×7 formatında kendi başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın, zırhlı araçları araştırın ve yükseltin, agresif saldırıdan gizli hayatta kalmaya kadar çeşitli Taktikler kullanın ve kazanın. Bir tank seçin ve bir savaş kahramanı olun!
 
 

10 – War Planet Online:Gerçek Zamanlı MMO SLG RTS Oyunu

 
Ekran Görüntüsü Resmi
 

Tüm dünya savaştayken, cesur generaller savaşta büyük silahları getirerek meydan okumaya yükselirler. En heyecan verici çevrimiçi MMO gerçek zamanlı çok oyunculu strateji oyununda harekete geçin.

Savaşta savunmanızın omurgasını oluşturmak ve düşmanlarınızın saldırısından kurtulmak için kendi özel üssünüzü oluşturun. Daha sonra birlikleri, tankları, helikopterleri ve diğer modern savaş silahlarını stoklayın ve gördüğünüz diğer çok oyunculu MMO savaş oyunlarından farklı olarak ordunuzu fethetmek ve hakim olmak için gerçek dünya haritasında gezdirin.

 
 

Yazar: admin