En İyi Ücretsiz Futbol Oyunları Android Ve İOS için

No image
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
--

Reportar esta app

Açıklama

1 – New Star Manager

Ekran Görüntüsü Resmi

Yeni Yıldız yöneticisi, bir antrenör olduğunuz ve bir futbol kulübünün her detayını yönettiğiniz eğlenceli bir futbol oyunudur. Kadroları oluşturun, yıldız futbolcularına kaydolun, sponsor anlaşmaları yapın, eğitim tesisleri oluşturun… ve elbette oyunlara koçluk yapın!

New Star Manager’daki futbol maçları, New Star Soccer’daki (franchise’ın son oyunu) oyunlarla neredeyse aynı şekilde oynanır: zaman çok hızlı geçer ve sadece önemli oyuncuları kontrol etmeniz gerekir. Ancak, bir seferde sadece bir oyuncuyu kontrol edebileceğiniz yeni Yıldız futbolunun aksine, yeni Yıldız yöneticisinde tüm takımı kontrol edebilirsiniz!

En önemli kararlar hiç şüphesiz heyecan verici maçlar sırasında yapılsa da, futbol sahasında yapılacak çok iş var. Bir antrenör olarak, yıldız oyuncunun egolarını evcilleştirmeye, konferanslarda basına dikkatlice cevap vermeye, çalışanları işe almaya ve daha fazlasını yapmaya çalışmanız gerekecek!

Yeni Yıldız Yöneticisi çok eğlenceli bir futbol oyunudur ve önceki franchise oyununa benzer olsa da, bu sürüm birçok yeni içeriğe ve geliştirilmiş grafiklere sahiptir. Eğer zafer için takım kurşun mümkün olacak mı?

2- Football Manager 2020 Mobile

Ekran Görüntüsü Resmi

Football Manager, oyuncuların hayallerindeki takımı kurmaları ve yönetmeleri, imzalamak için en iyi oyuncuları Tanımlamaları ve kulübün diğer tüm alanlarının kontrolünü ele geçirmeleri, finansmandan ayrıntılı bir eğitim programı oluşturmaları gereken bir futbol yönetim oyunudur.

Bu nedenle, oyuncular sadece transfer politikasını şekillendirerek ve sözleşmeleri yöneterek değil, aynı zamanda takımınızın her maçta zirveye çıktığından emin olmak için oyunu kenardan yönlendirerek de tam kontrole sahiptir.

Top Eleven’in en heyecan verici yönlerinden biri, maçların kendileri dışında, Diğer Top Eleven oyuncularına karşı rekabet ettiğiniz canlı bir teklif sistemi içeren transfer sistemidir.

Maçları kazanmanın en önemli yönü, takımın kalitesi değil, yönetiminizdir. Belirli becerileri geliştirmek ve oyuncularınızdan en iyi şekilde yararlanmak için eğitim programınızı şekillendirirken, emrinizdeki farklı oluşumlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmelisiniz.

 

3- Head Soccer

Ekran Görüntüsü Resmi
 

Head Soccer, iki büyük kafanın rakibinden daha fazla gol atmak için tüm çabalarını harcamak zorunda kalacağı heyecan verici bire bir maçlara katıldığınız bir futbol oyunudur.

Oyuncuların üç düğmesi vardır: Yukarı atlamak ve eve gitmek için bir atlama; topa vurmanın yanı sıra rakibi vurabileceğiniz bir atış; ve süper atışlar yapmak için bir özel.

Rakibinizden daha fazla gol atmaya çalışarak kafa Futbolu ‘temiz’ oynamak mümkün olsa da, her iki oyuncunun da oldukça ağır bir şekilde kanamaya başlaması muhtemeldir. Bunun nedeni, kirli oynamak burada her şeydir, rakibinizi istediğiniz kadar vurabilir, tekmeleyebilir ve kafa vuruşlarını yapabilirsiniz.

Head Soccer, sadece gol atmakla kalmayıp (hemen hemen herkesin sevdiği) değil, aynı zamanda rakiplerinizi kafanıza tekmeleyebileceğiniz eğlenceli bir spor oyunudur. Ve süper büyük başlı oyuncular sayesinde, daha da eğlenceli.

 

4- Pro 11 – Futbol Menajeri

Ekran Görüntüsü Resmi
 
Futbol menarjerliği yaptığınız. android ve iosta çalışan çok güzel ve eğlenceli mekanikleri olan bir futbol menajerlik oyunu. oyunda takımınızı oluşturun ve ligde yükselmesini izleyin, dorğu taktikler ve doğru futbolcularla ligde yükselebilirsiniz.
 

5- Soccer Star 2020 Football Cards: Futbol oyunlarını

 

Ekran Görüntüsü Resmi

 

Futbol yıldızı 2020 Futbol kahramanı, takımınızdaki futbolcuların hangi oyunları oynayacağına karar verdiğiniz bir futbol oyunudur. Yoğun oyunlara dalın ve akıllara durgunluk veren hedefler oluşturmak için saldırıya müdahale edin.

Soccer Star 2020 Football Hero’daki görseller olağanüstü ve bu ortamda gördüğünüz tüm unsurlar 3D. sahaya çıkarken hayranlarınızı Selamlayın ve daha sonra takımınızı zafere taşımak için yeterli gol atarak oyuna en iyi atışınızı verin.

Soccer Star 2020 Football Hero’nun bir başka satış noktası da kullanıcı dostu kontrolleridir. Bir oyun yaptığınızda topu tekmelemek istediğiniz yönü işaretlemek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Skor için rekabet yapmak için hareket eder ne de, ilk birkaç düzeyleri esnasında.

Futbol yıldızı 2020 Futbol kahramanı, rekabet etmek için dünyanın dört bir yanındaki farklı liglerden yeni oyuncuların ve takımların kilidini açabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu simülasyon FIFA veya PES ile aynı olmasa da, futbol oynamak için ihtiyacınız olan tüm temel unsurları sunuyor.

6- Soccer Star 2020 Top Leagues: Türk Futbol oyunu!

Ekran Görüntüsü Resmi
 

bir futbol kulübünü zafere taşımaktan sorumlu olduğunuz bir yönetim oyunudur. 800’den fazla takımın resmi lisansları ve dünyanın dört bir yanından düzinelerce Lig ile bu oyun, spor yönetimi becerilerinizi test etmek için gerekli tüm malzemelere sahiptir.

Soccer Manager 2020’nin en iyi özelliklerinden biri, takımınızı yönetmeyi bu kadar kolay hale getirmesidir. Uygulamanın iyi organize edilmiş menüsü, ekibinizin herhangi bir yönünü bir esinti haline getirir. Bir kulüp seçtikten sonra, takımda çok yönlü iyileştirmeler yapmaya ve mevsimler boyunca yapılan inanılmaz ilerlemelere katkıda bulunmaya hazırsınız.

Soccer Manager 2020’de sonsuz sayıda güncel kadroya erişebilirsiniz. Ancak, bazı kulüplerde, gerçek hayatta artık takımda olmayan oyuncuları bulabilirsiniz. Öyle olsa bile, oyunun gerçekçi oyuncuları gerçekten heyecan verici hale getiriyor. Zaman geçtikçe, tüm rakiplerinizi yenmek için yeni taktikler ve oluşumlar bulmalısınız. Ayrıca, bütçenizin bir kısmını stadyumda iyileştirmeler yapmak için koyabilirsiniz, böylece daha fazla taraftar tutabilir.

Arayüzün üst kısmında, takviminizde ileriyi görmenize yardımcı olacak bir düğme var. Bir maç oynama zamanı geldiğinde, düelloyu 3D olarak görmeyi seçebilirsiniz.ayrıca, borsa zamanı geldiğinde, takımınıza katılmak için en iyi oyuncuları cezbeden harika teklifler yapmaktan siz sorumlusunuz. Sonuçta, ana hedefiniz kulübünüzün giderek daha önemli başlıklar kazanmasına yardımcı olmaktır.

 
 

7- Soccer Super Star – Futbol

 

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Maçlar dinamik ve eğlencelidir, ancak sahada neler olup bittiğini anlatan yorumları göreceksiniz. Önemli bir hamle yapmanız gerektiğinde, yorumları okumayı bırakabilir ve avatarınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Bu anlarda genellikle topu geçmeniz, gol atmanız vb.gerekir.

Birden fazla oyunda başarılı olursanız ve çok fazla gol atarsanız, yüksek bir skor, daha fazla para ve daha iyi sözleşmeler için yeni fırsatlar elde edebilir ve takımınız ve kendiniz için iyi oynamaktan gurur duyabilirsiniz.

Oyunlar arasında, becerilerini geliştirmek için oyuncunuzu antrenmanlara götürebilirsiniz. Ayrıca bir ajan ve kendi kişisel antrenörünüzü kiralayabilir, yeni ayakkabılar satın alabilir ve her zaman tek bir oyuncuya odaklanan bir futbol yönetim oyununun diğer eylemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

8- Perfect Kick 2 – Online SOCCER game

Ekran Görüntüsü Resmi

 

Eğlenceli Futbol Oyunu Perfect Kick 2’de en çok gol atmak için dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarışın. Bu heyecan verici oyunda, önce kaleciyi alt etmeye ve gol atmaya çalışacaksınız ve daha sonra kendi hedefinizi düşman saldırısından koruyacaksınız! En çok gol atmayı başaran kişi kazanır.

Perfect Kick 2, Dokunmatik ekranlı cihazlarda çok iyi çalışan sezgisel kontrollere sahiptir. Sadece topu tekmelemek istediğiniz yönde parmağınızı ekranda kaydırın ve karakteriniz onu tekmeleyecektir. Zorla tekme nasıl top yavaş veya hızlı tokatlamak bağlıdır. Kaleci olarak oynarken, sadece topu engellemek için doğru zamanda ekranın her iki tarafında dokunun.

Perfect Kick 2, orijinal oyundan birkaç değişikliğe sahiptir, ancak en ilginç ek, bonuslar olmalıdır. Oyuncular, topa ekstra bir dönüş eklemek, hedeflerine bir engel eklemek, rakibinin vizyonunu bulanıklaştırmak ve çok daha fazlasını yapmak için bunları kullanabilir! Ama unutmayın, sınırlı sayıda power-up’ınız var, bu yüzden bunları akıllıca kullanın!

Genel olarak, Perfect kick 2 eğlenceli bir futbol oyunudur ve oyun orijinal Perfect Kick’e çok benzer olsa da, daha doğru kontroller ve rekabet etmek için daha birçok Lig gibi birkaç önemli iyileştirmeye sahiptir. Bir deneyin ve dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı kafa kafaya gidin!

9 – Champion Soccer Star: League & Cup Soccer Game

 

Ekran Görüntüsü Resmi

Futbol Şampiyonu, görevinizin rakiplerinize tonlarca gol atmak olduğu bir futbol oyunudur. Her şey, alanın etrafında bir top zıplatarak oyun yaratmaya dayanıyor. Bunu yapmak için, en iyi özelliklere sahip yeni oyuncular almanız ve her oyunu kazanma şansınızı artırmanız gerekir.

Soccer Champion’daki oyun, geleneksel şişe kapağı oyunlarına benzer. Dairenin mümkün olan en iyi şekilde sıçramasını sağlamak için ekrana dokunmanız gerekir. Bu kontrol sistemi sayesinde, yaptığınız oyunlara dikkat ederken harika zaman geçirmeniz kolay olacaktır. Arayüzün üst kısmında, sonuçları her zaman göreceğiniz ve her maçta kalan süreyi göreceğiniz bir çetele var.

10- eFootball PES 2021

 

Ekran Görüntüsü Resmi

futbol PES 2021 (daha önce futbol PES 2020) Android için bu şaşırtıcı Konami futbol simülatörü son sürümüdür. Benzer isimlere sahip diğer oyunlardan farklı olarak, bu sefer takımınızdaki her oyuncuyu, konsollarda ve bilgisayarlarda oynadığınız gibi, maç oynarken kontrol edebilirsiniz.

Futbol PES 2021’deki oyun, dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. İki farklı mod arasında seçim yapabilirsiniz: klasik (sanal düğmelerle) ve daha modern olan başka bir mod. Ne seçerseniz seçin, duvarlar yapabilir, derinlere gönderebilir, çekim yapabilir, bisiklet vuruşları yapabilir veya topu hedefe doğru geçebilirsiniz. Temel olarak, eğer sahadaysanız yapabileceğiniz her şey.

11- Score! Hero

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Score! Hero

, bütün bir takımı kontrol etmek yerine sadece bir oyuncuyu kontrol edebileceğiniz bir futbol oyunudur. Ayrıca, tüm maçı oynamak yerine, her maçta sadece bir dizi önemli oyuna katılırsınız.

Bazı maçlarda, birkaç gol geride kalabilir ve yetişmeye çalışmak zorunda kalabilirsiniz, diğerlerinde ise oyunun son dakikasında kazanan golü atmaya çalışmalısınız. Fikir, her oyunun önemli anlarına, Puanlama veya yardım ederek her zaman katılmanızdır.

Skorda ilginç bir detay! Kahraman, oyunun bir dizi mevsime bölünmüş bir dizi seviyeye organize edilmesidir. Her seviyede, bir ila üç yıldız kazanabilirsiniz. Bazı seviyelerde, üç yıldız almak için kalecinin köşesinde bir gol atmanız gerekir, diğerlerinde ise yirmi metreden bir gol atmanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

escort bodrum escort antalya turbo porno best porn video best porn pdf porno indir sex pdf bedava porn