Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.1.7 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Karşılaşma Grevi: Gerçek Komando Gizli Görevi

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.1.7 (Mod Apk) Yeni ücretsiz atış oyununa hoş geldiniz. Bu yeni aksiyon oyunu 2020’de usta savaşçı rolünü oynayacaksınız. Oyun mağazasında birçok ücretsiz oyun ve yeni 2020 oyun var, ancak oyun mağazasında özellikle ordu oyunları ve fps için yeni bir atış oyunu başlatmaktan gurur duyuyoruz. oyun severler.

Temel Özellikler:

• Çevrimdışı oyun ve Serbest Atış Oyunu oynama
• Basit ve anlaşılır Silah Atış Kontrolü
• Çok çeşitli saldırı Tüfekleri (Keskin Nişancı ve Saldırı).
• Yapay zekaya dayalı gelişmiş düşman: Zorluk Gerçek

Bu atış oyunu savaşında bağımlılık yapan oyunlar ve modern silahlar boş zamanınızı heyecanlandıracak. Bu operasyonel savaş alanında bir komando askerisiniz ve düşman askerlerini vurmaktan sorumlusunuz. Diğer sıkıcı atış oyunları 2020’nin aksine, bu çeşitli ölümcül silahlar, modern silahlar, savaş cephaneleri ve çok daha fazlasını içeren bir fps atış oyunudur. Özel kuvvetler tarafından eğitilmiş seçkin birliklerden oluşan özel bir kuvvetsiniz, bu yüzden cephede savaşın. Bu yeni oyunda birçok modern metal ve modern atış becerisiyle donatılmışsınız ve dünyada eğitilmiş modern bir komando olduğunuzu kendinize göstermelisiniz. Ücretsiz oyunlar 2020 tarihinde, bu atış oyunu sizin için en iyi fps oyunudur. Mücadele aksiyon paketi fps bu atış oyunu için yeni atış görevi.

Tüm bu görevleri ileri silahlı savaşlarla tamamlayacaksanız 2020’nin grev ve hayatta kalma oyununu kazanacaksınız. 2020 fps oyunları tarihinde bu aksiyon oyununun ordu komando ve atış görevlerini tamamlamak için birçok görevi bulunuyor. Kaçan ücretsiz atış görevlerinin her birini tamamladıktan sonra, bir sonraki savaş ve savaş meydan okumasıyla değiştirileceksiniz. Keskin nişancı tüfeği ve mermi gibi birçok silahınız var ama bunlar kilitli. Yani bu çevrimdışı oyunda tüm düşmanları vurmak için onların kilidini açmalısınız. Bu kızgın SWAT görevi sizin için en iyi oyundur. Şimdi ne bekliyorsun Bu aksiyon oyunu 2020’yi indirin ve tüm kötü düşman askerlerini vurarak zaferi tadın.

Bu aksiyon oyununun oynanışı çok aksiyon dolu ve çok heyecan verici. Bu maceralı nişancı oyununun tadını çıkaralım! Oyuncu seviyenizi artırmak için bu en iyi çevrimdışı veya çevrimiçi atış oyununda günlük görevinize düşmanların bulunduğu yerde başlayın. Bu savaş atış oyunlarında çeşitli modern silahlarınız var, savaşınıza ücretsiz başlayın. Tek yapmanız gereken yeni oyunlarda teröristle savaşmak.

Gelişmiş silahlar ve modern atış:

Diğer sıkıcı aksiyon oyunları 2020’nin aksine, bu dövüş oyunu heyecan verici hikayelerle doludur, bu yüzden en iyi aksiyon oyunudur. 2020’nin yeni oyunlarını seviyorsanız, bu komando oyunu, atış ve öldürme konusundaki tüm isteklerinizi tatmin edecek.Ön cephedeki liderler, çeşitli savaş alanlarında ve savaşlarda komando ekiplerini başarıya götürür. Bu yeni atış oyunu 2020’de, karakteriniz en iyi keskin nişancı, saldırı atıcı ve modern eğitimli komando. Bu ücretsiz oyunda mermi, keskin nişancı tüfeği, saldırı tüfeği, tabanca ve el bombası gibi modern silahlara sahipsiniz. Keskin nişancı becerilerinizi, aksiyon oyunu becerilerinizi göstermeniz ve saklanmak için tüm düşmanları öldürmeniz gerekecek. Suçlu düşman askerleriniz ve mahkumlarınız normal düşman değildir; Bu yeni atış oyununda çok tehlikeliler. Bu yeni aksiyon oyununda tüm düşman hedeflerini öldürmek istiyorsanız, o zaman bu ücretsiz oyunda 2020 keskin nişancı becerilerinizi göstermelisiniz. Bir atış oyunu ortamında savaşmak ve savaşmak için en iyi ordu atıcısı ve koşucusunuz. Bu çatışmalı oyunda, tüm suçluları sınırlı bir süre için mermi ile vurmalısınız.

Sınırsız eğlence için en iyi çevrimdışı oyunlardan birini oynayın. Bu ordu oyununda en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.
Karşılaşma Grevi: Gerçek Komando Gizli Misyonu 2020
Karşılaşma Grevi: Gerçek Komando Gizli Misyonu 2020

MOD:

Sınırsız altın para
Sınırsız el bombası
Sınırsız ilaç kutusu

İNDİR:

 

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin