Eternium v 1.4.8 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

RPG “hack ve slash” tarzında olan bir oyun,kahramanlar bir ekip tarafından yönetilen oyuncular Krallık topraklarına saldıran çeşitli  canavarları yok edeceksiniz. Sihirli ve keskin çelikleriniz onlara yardımcı olacak, hem de hızlı ve doğru becerileri kullanarak yaklaşan düşmanları öldürebilirsiniz o yüzden seçtiğiniz beceriye dikkat edin. Güzel grafikler, klasik oyun mekaniği, yağmacılık, büyük alan savaşları, oyundaki tüm savaşçıları bekliyor bu büyük alanlarda kapışmak için!

Eternium, diğer mobil oyunlarının aksine Aksiyon Rpg’lerindeki zorlu kontrol yerine “hareket etmek için dokunun” ve yenilikçi “büyü atın” kontrolleri ve oyuncu dostu “ödeme yok, kazanmak için ödeme olmaz yani pay2win hiçbir zaman desteklemiyoruz” felsefesi ile öne çıkıyor.

Oyunu çevrimdışı oynamak istiyorsanız oyunun güncellemelerini indirdikten sonra çevrimdışı bir şekilde oyuna girebilirsiniz.

Oyuncularımızın %90’ından fazlası oyunu gerçekten ücretsiz olarak oynuyor herhangi bir satın alma olmadan. Alımlar tamamen isteğe bağlıdır. Gems, oyunun ana para birimi, düşman ve görevler yaparak toplanabilir. Sınırlayıcı dayanıklılık veya enerji yoktur. Oyundaki en iyi şeyler ödeme değil, oynayarak elde edilir.

Muhteşem özel efektler, hoş sesler, ödüllendirici hasar numaraları, sürükleyici arka plan müzikleri ve atmosferik, ilham verici müzikler ile karakterinize dizdiğiniz full setler ile oyunun keyfini çıkarın!

Savaş iskeletleri, zombiler, otomatonlar, uzaylılar, iblisler, ejderhalar ve diğer birçok yaratık, üç güzel el yapımı dünyalar arasında veya sonsuz oluşturulan seviyelerde.

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin