Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game v 1.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game, En iyi traktör çiftçilik oyunu arıyor ve tarım ustası olmak istiyor musunuz?
Tarım simülatörü 19: gerçek traktör Tarım oyunu, gerçek bir çiftçi hissi elde etmek için yaşayabileceğiniz en iyi tarım simülatörüdür. Bu tarım simülatöründe modern tarım makinesini kullanın ve traktör sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Bu, tüm çiftlik oyunlarında en iyi traktör tarım simülatörü.. Çiftçilik, Ekim, tohumlama vb. gibi tüm tarım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz tarım oyunlarında olağanüstü makineler sağlanmaktadır. Eğer oyunda tarım olacak bitkileri iki türü vardır; buğday ve pirinç.

Tarım Simülatörü 19: Gerçek Traktör Tarım Oyun Özellikleri:
* Gerçekçi grafikler ve çiftlik ortamı
* Direksiyon simidi, düğmeler ve eğim kontrolleri
* Mahsul hasat, çiftçilik, Ekim, traktör sürüş ve çok daha fazlası
* Yüksek puanlar için liderlik sıralaması!

Bu tarım simülasyon oyununda traktör ile çeşitli tarım makineleri kullanabilirsiniz. Pulluk için pulluk kullanın, ekinleri hasat etmek için tohum ve biçerdöver,  ekmek için ekin., ekme makinesi ve spryer gibi farklı araçlarla donatılmıştır. Tarım makineleri çiftçi hayatını çok kolaylaştırdı. Çiftlik oyunları gerçek bir tarım ustası olarak oynamak için çok ilginç bir deneyim sağlayacaktır.. Bu ürün tarım simülatöründe gerçek tarım tekniklerini kullanır. Gerçek tarım ustası olmak için traktör tarım tekniklerini kullanın. ekinleri hasat etmek için biçerdöveri kullanın!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin