Fifa Futbol 19 v 12.4.02 Hileli APK Full indir

2018 FIFA World Cup™, FIFA Mobile’a geldi! FIFA Mobile’da yeniyseniz, yıldız Cristiano Ronaldo ile takımınızı kurmaya ve yönetmeye başlayın. Ardından istediğiniz oyuncuyu süper yıldız seviyesine kadar geliştirin, rakiplerinize atak yapın ve sezon boyunca yayınlanacak günlük içerikler için her gün oynayın. Tecrübeli bir oyuncu da olsanız, sahaya ilk kez adım atacak da olsanız, FIFA World Cup™ müsabakasına çoktan hazır da olsanız FIFA Mobile’da eksiksiz bir futbol deneyimi sizi bekliyor.

FIFA Mobile yeni bir sezon burada. Yeni bir oyun motoru ile tamamen yeni oyun, inanılmaz grafikler, kafa kafaya modu, takım kimyası ve daha fazlasını oynayın. Mobil cihazlar için yepyeni bir seviyeye çekilen dünyanın en iyi mobil futbol oyunu.

Nihai ekibinizi oluşturun ve herhangi bir oyuncuyu süperstar statüsüne ulaştırın, saldırı rakiplerine eğitirken rakiplere katılın ve tüm sezon boyunca günlük içeriğe katılın. Ayrıca, 100 MB altında bir indirme boyutu ile hareket halindeyken oyuna girin.

GERÇEK ZAMANLI PVP İLE BAŞA BAŞ SAVAŞ
Kafa kafaya modu gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından rakipleri ile otantik 11v11 futbol oynuyacaksınız. Oyuncuların en çok talep edilen modlarından biri ve geldi. Amatör ve profesyonel Bölümlerde, sahada becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için bir AI (yapay zeka) Eğitmenine karşı eşleştirilebilirsiniz.

KİMYA İLE ULTİMATE TEAM OLUŞTURUN
Kimya kullanarak nihai takım oluşturmaya başlayın ve başlangıç Xİ aynı kulüp, Lig veya milletin oyuncuları dahil ederken ekibinize bir destek vermek. 550’den fazla gerçek takımdan oyuncu seçerken listenize derinlik ekleyin ve her maçtan önce taktikleri düzeltin. Doğru aramaları yapın ve kulübünüzün nihai takım haline gelmesini izleyin.

KAZANMAK İÇİN SALDIRI
Saldırı modu ile heyacanlı maçlar yapın. Bu yenilikçi rekabet seviyesi, 90 saniyelik maçlara hakim olmaya, skor tablolarına tırmanmaya ve yıl boyunca mevsimsel ödüller kazanmaya çalışırken oyununuzu yüksek vitese sokuyor.

HIZLA BİR LİGE KATILMAK VE DÜNYAYI FETHETMEK
Ligler arası şampiyonalarda yeteneklerinizi Test edin veya League vs. League turnuvalarında dünya çapındaki en iyi oyuncuları skor tablolarına tırmanın ve yeteneğinizi sahada kanıtlamak için kullanın.

Oyunun hilesi içindedir. İyi oyunlar!

Yazar: admin