Frozen Free Fall 9.3.0 apk mod Hileli Full İndir

 

Disney’in 1 numaralı puzzle oyunu olan Frozen Free Fall’de 1.000’den fazla heyecan verici seviyeyi oyna!
Disney’s Frozen’dan esinlenen Arendelle Krallığı’nda destansı bir bulmaca eşleştirme macerasına hazır olun! Yüzlerce buzlu bulmacayı ÜCRETSİZ olarak kaydırmak ve eşleştirmek için bir yolculuğa Anna, Elsa, Olaf ve en sevdiğin karakterlerin birçoğuna katıl!
Yeni güncellemelerimizle araziyi keşfederken DAHA FAZLA mevsimsel bulmaca ve oyun modunun kilidini açın!

Dondurulmuş Serbest Düşüş android

FACEBOOK ARKADAŞLARLA YOLCULUK – Kalpler bitti mi? Arkadaşlarınızdan daha fazlasını isteyin ve onlara geri hediye ederek iyilik yapın!

HEYECAN VERİCİ-3 OYUNU – Güzel ve renkli buz kristallerini 3 veya daha fazla eşleşecek şekilde kaydırın ve ekstra zorlu hedeflerle eşleştirme becerilerinizi test edin!

FAVORİ KARAKTERLERİNİZİN KİLİDİNİ AÇIN – Hikayeyi takip edin ve Olaf, Kristoff, Sven, Hans ve daha fazlası gibi karakterlerle oynayın!

HER KARAKTER İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ EŞSİZ GÜÇ-UPS – Tüm kristal sırasını yakmak için Anna’nın meşalesini veya aynı renk kristallerinin tümünü sihirli bir şekilde yok etmek için Elsa’nın buzul gücünü kullanın! Kristallerin arasından geçmek için Hans’ın kılıcını dene ve daha havalı güçlendirmeleri keşfet!

GOOGLE BULUT DESTEĞİ-Oyun ilerlemenizi Google Cloud üzerinden birden fazla Android cihazında senkronize edin!

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal medya bağlantıları, gerçek paraya mal olan uygulama içi satın alımlar, yeni içerik gibi heyecan verici güncellemeler aldığımızda sizi bilgilendirmek için push bildirimleri ve The Walt Disney Şirketler Ailesi ve bazı üçüncü taraflar. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu uygulama, kişilerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlamak için iletişim bilgilerinize erişir. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Gizliliğinizle ilgili isteklerinize saygı duyuyoruz. Cihazınızın Gizlilik Ayarlarında Reklam Tanımlayıcınızı sıfırlayarak kontrol ve seçim yapabilirsiniz.

Özellikler

YENİ ETKİNLİK – Tatil Ağacı Etkinliği

DONDURULMUŞ 2 GÜNCELLEME
– Yolculuk Haritası’nda 120 yeni seviye
– Yeni “Öğeleri Bırak” özelliği

ARENDELLE PLAZA
– Yeni tema ve festivaller
– Kilidi açılacak yeni öğeler

BÜYÜK ORMAN GÖĞÜS
– Büyülü ödüller kazan

Mod Bilgisi:

– Sınırsız yaşamlar
– Sınırsız PowerUps
– Tüm Kapıların Kilidi Açıldı

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin