Gaming Shop Tycoon – Idle Shopkeeper Tycoon v1.0.9.7 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Gaming Shop Tycoon - Boşta Dükkan Sahibi Tycoon

Gaming Shop Tycoon – Idle Shopkeeper Tycoon v1.0.9.7 (Mod Apk) Zengin olmaya hazır mısınız?

En zengin atıl dükkan kralı girişimcisi olun!

Kendi boşta kalma kralı işinizi kurun, para kazanın ve iş adamı dünyasının en iyi boşta oyun mağazası olun!

Bilgisayarlar, işlemciler, grafik kartları ve çok daha fazlasını satın. Esport müşterileri alışveriş sepetlerini doldursun!

Ürünlerinizin kalitesini artırmak ve yeni ürünlerin kilidini açmak için yeni özellikler için seviye atlayın. İşinizi büyütün!

En iyi boşta iş adamı süpermarket yöneticisi olun.

Potansiyel ve mevcut esport müşterilerini çekmek için farklı pazarlama stratejileri geliştirin. Karlı bir işi yürütmek için görüşleri ve geri bildirimleri çok önemlidir. Esport oyun mağazanızın popülaritesini artırmak için yeni ürünler satın alın. Mutlu müşteriler müşterilere geri dönüyor! İnsanların pc yaratıcısı, esport veya oyun stüdyosu için bilgisayar parçalarına ihtiyacı var.

Bu oyunda bilgisayarınızı nasıl kuracağınızı öğrenmeyeceksiniz, ancak bu parçaları esport oyuncuları, oyun geliştirme şirketleri için satabilir, çevrimdışı alışveriş yapabilir veya boşta alışveriş yapan oyun mağazası olarak bilgisayar parçalarını satabilirsiniz.

Boşta kalmayı ve oyun oynamayı seviyorsanız veya iş adamı oyunları geliştirmeyi seviyorsanız, bu sıradan oyun mağazası iş adamı oyununun tadını çıkaracaksınız. Idle Gaming Shop Tycoon, farklı ürün departmanlarıyla kendi işinizi yürüttüğünüz, oynaması kolay bir oyundur. Boşta kalan iş adamı imparatorluğunuzu kurmak ve küçük süpermarketinizi iş adamı oyunları dünyasının en büyüklerinden birine dönüştürmek için önemli yönetim kararları verin!
Gaming Shop Tycoon - Boşta Dükkan Sahibi Tycoon Oyunu
Gaming Shop Tycoon - Boşta Dükkan Sahibi Tycoon Oyunu

MOD:
1. Sınırsız Para *
2. Sınırsız Bitcoin *
* Harcadığınızda artırın

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin