Gangstar New Orleans OpenWorld v 1.6.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Gangstar New Orleans OpenWorld Mobilde Gta tarzı bir açık dünya oyunumu arıyorsunuz tam yerine geldiniz o zaman gta tarzı bir açık dünya oyunuyla karşınızdayız mobilde açık dünya bir oyun olan polis kovalamacası,çetelerle savaşalar gibi birçok etkinlik barındıran bir oyun kendi özel adanızı yaratıp orayı özelleştirebilirsiniz.kendinize lüks bir köşk inşa edip onun içinde yaşayabilir silahlarınızı koyabilir ve yeni silahlar satın alabilirsiniz. yeni silahlarınızla çeşitli çatışmalar katılın ödüller kazanın! içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Motosiklet çeteleri, yolsuz polisler ve hatta Voodoo rahipleri bu sokaklarda kol geziyor ve bayou bölgesinde saklanıyor. Peki ya sen? Gangsterler arasında en sıradan olmayanı sensin! Yeraltı dünyasına hükmet ve New Orleans’i kendi suç başkentin haline getirme görevini üstlen… ve ne gerekiyorsa yap.

Açık dünya aksiyon oyunlarını, Gangstar serisini, Gta serisi gibi bir açık dünya oyunları sevenler için, eğlenceli nişan alma oyunlarını, gangsterleri ve ücretsiz oyunları sevenler için.

Yazar: admin