Gods of Boom v 12.1.39 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Gods of Boom, karikatür çizgi roman çizim şeklinde orijinal grafik tarzı ile heyecan verici bir online shooter oyunu. bu  oyun türünü seven hayranların herhangi bir saniye için bile sıkılmaz. Bir strateji geliştirin, yeterli bir takım seçin ve çeşitli silahlardan düşmanları yok etmek için gidin. Asla durmayın, aksi takdirde düşman savaşçısı size yepyeni bıçağını denemek için büyük bir zevkle yanınıza gelicektir.

oyunun amacı takımlara girip karşı takımı yenmek yani her oyunda olduğu gibi diğer düşman takıma karşı galip gelmek. oyun team fortress 2 ve overwatch gibi ama android için olan versiyonu olarak görebilirsiniz. istediğiniz karakteri seçin ve oyuna dalın!

İlgi çekici PvP savaşları: çok sayıda harita ve oyun modlarında takım tabanlı eğlencenin tadını çıkarın. Adrenalin aksiyon dolu bir oyun!

Karakter özelleştirme: çeşitli perklerle ve ekipman becerileri bir arada kullanarak benzersiz bir kahraman oluşturun ve kozmetik öğeleri yüzlerce mükemmel bir görünüm bulun. Oyun stiliniz için esnek bir yapı oluşturmak her zamanki kadar kolaydır.

Pro Play modu: küresel beğeni toplayan takımlardan oyuncularla esports olayları. Bir mobil android FPS gerçekten rekabetçi esport için yeterli olabilir mi? deneyip görün!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin