GOT: Winter is Coming M 1.0.07151746 Apk Full Mod Hileli Full İndir

 

GOT: Kış Geliyor M YOUZU (SİNGAPUR) PTE.LTD tarafından yapılan bir Strateji android oyunudur. 

Manzara gerçek dünyada zaman geçtikçe, parlak ve canlı günden aydınlık geceye kadar değişir. Güneş ışığı denizi yansıtır, hatta balıkların dalgaların arasından geçtiğini görebilirsiniz. Manzara da hava şartlarına bağlı olarak değişiyor, ister çiseleyen trajik bir atmosfer, ister karla kaplı bir arazi olsun, “Game of Thrones: Winter is M” geliyor.

【Resmi HBO tarafından lisanslanmıştır. Orijinal şova dayanarak, destansı yolculuğu deneyimlemek】
HBO yetkilisi lisanslı, sizi gösterinin klasik anına geri götürüyor. Jon Snow “Kuzeydeki Kral”, Daenerys Targaryen “Ejderhaların Annesi”, Tyrion Lannister “Casterly Rock Efendisi”, Jaime Lannister “Kral Muhafızlarının Lord Komutanı” ve şovdaki diğer ünlü karakterlerle savaşın. Diğer House’a karşı savaşmak için en iyi stratejileri kullanın. Demir tahtta oturmak için destansı savaşları deneyimlemek.

【Klasik SLG oyunu, Evinizle toplanın ve şanın Demir Tahtlara oturması için savaşın】
Savaşlara hazır, dünyanın seçkin oyuncularına savaş ilan et! Kendi birliklerinizi geliştirin, düşmanlara karşı savaşmak için Evinizle toplanın. Yedi Krallığın savaşı sırasında kendi savaş stratejilerinizi kullanın; düşman kuvvetlerini tek tek yok et. Evinizle, Westero’nun kralı olmak için Kral Topraklarının Demir Tahtlarını talep edin.

【Yeni nesil görsel efekt. Sezon değişikliklerinin hassas tasarımı】
Oyun, hassas 3D sanatsal tasarımlarla yeni nesil görsel efekti kullanıyor. Gösterinin kalelerinin tam kopyası. Taht Oyunları’nda popüler karakterlere savaşın. Westero’nun gerçekçi dünyasında yürüyüşe çıkın! Nehirdeki su akışını görebilirsiniz. Ayrıca dört mevsim değişiminin zarif tasarımını, sakura damlalarıyla bahar, her yerde yeşil ile yaz, yapraklarda renk değişiklikleriyle sonbahar, gökyüzünden kar taneleri düşmesi ile kış görebilirsiniz. Öğleden sonra gök gürültülü fırtına, aslında hava değişikliklerini deneyimlemek için dünyada olduğunuzu hissedebilirsiniz. Gelin ve Westero’nun destansı dünyasını yaşayın!

Stratejik iç ilişki sistemi, komutanlarınızla güçlü kale inşa】
Westero’da her komutanın kendi iç meselesi uzmanlığı vardır. Kaleyi birlikte çalıştırmak için kişisel komutanlarınızı toplayın ve geliştirin. Onların yardımıyla inşaat süresi, birlik eğitim süresi ve teknoloji yükseltmeleri gibi temel yapıyı hızlandırabilirsiniz. En verimli inşaat stratejisini almak için komutanlarınızı uzmanlık alanlarına göre ayırın.

The Eve sadakatini ver, birlikte savaş ve Kral Topraklarını kontrol et】
Nötr Evi var ve House oynuyor. Stark, Lannister, Baratheon ve Targaryen gibi tarafsız House’a söz verebilirsiniz. Jon Snow “Kuzeyde Kral”, Daenerys Targaryen “Ejderhaların Annesi”, Tyrion Lannister “Casterly Rock Efendisi” ile maceraya katılın! Ayrıca oyuncunun Evine katılmayı, Ev üyenizle birlikte çalışmayı da seçebilirsiniz. Evinizi daha güçlü hale getirmek için adım adım ilerleyin ve bir gün Yedi Krallık’ı yönetecek en güçlü Ev haline gelin. Amacınız King’s Land’in kontrolünü ele geçirmek!

GOT: Kış Geliyor M Apk Full + OBB Verileri

GOT: Winter is Coming M 1.0.07151746 Apk ModGOT: Kış Geliyor M Apk Full + OBB Verileri

GOT: Winter is Coming M 1.0.07151746 Apk Mod

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin