Grimguard Tactics: End of Legends v0.1.5 (Mod Apk) Apk Hileli Full İndir


– Sponsorlu Bağlantılar –

 

– Sponsorlu Bağlantılar –

Grimguard Tactics: Efsanelerin Sonu

Grimguard Tactics: End of Legends v0.1.5 (Mod Apk) Grimguard Tactics: End of Legends, kapsamlı bir Hero çağrısı ve sıra tabanlı taktik tarzı oynanışa sahip epik, karanlık bir fantezi RPG’dir.

Kadim bir kötülük olan Primorva uyandı ve Terenos dünyasını kurtarmak için yaklaşmakta olan karanlığı geri püskürtmek için en güçlü, efsanevi ve tehlikeli güçlerini işe almalı ve bir araya getirmelisiniz. Beklenmedik Kahramanlara karşı bir ittifak kurun ve bu dünyanın gördüğü en büyük yaşayan efsaneleri bir araya getirin!

Hemen indirin ve savaşa katılın!

*ÖZELLİKLERİ*
KAHRAMAN KOLLEKTÖRÜ
Eşsiz avantajları, yetenekleri, grupları ve bonus istatistikleri ile en efsanevi kahramanları işe alın. Kötü Primorva’nın güçleriyle savaşmak için Seviye Atlayın, Teçhizatı Yükseltin ve Kahramanlarınızı Yükseltin!

KADRO ÖZELLEŞTİRME
Baskın ekibinizi güçlü sinerji bonusları sağlayan Kahramanlar ile özelleştirin. Saldırı, Tanklar ve Destek gibi farklı rollerden Kahramanlarla takımınızı oluşturun ve mükemmel kadroyu oluşturun!

EPIC BOSS FIGHTS
Zorlu Boss dövüşleri, farklı hizalardaki düşmanlar ve hatta bozuk Kahramanlar yolunuza çıkacak. Yeteneklerinizi test edin ve düşmanlarınızı alt edin!

ŞEHİR BİNASI
Kendi kişisel şehrinizdeki binaların kilidini açın ve yükseltin. Kaynaklarınızı yönetin, Kahramanlarınızı eğitin ve insanlığın son kalesi olan Holdfast’ın içinden karanlığa karşı savunun.

TAKTİK STRATEJİSİ
Oynaması kolay, ancak ustalaşması zor olan benzersiz taktiksel oynanışa sahip. Savaşın gidişatını değiştirmek için yıkıcı kombinasyonları ve stratejik manevraları kullanın!

HIZLI AUTOPLAY
Meşgulseniz, görevleri kolayca bitirmek için otomatik oynatmayı etkinleştirmekten çekinmeyin!

* Ağ bağlantısı gereklidir.
* Grimguard Tactics: End of Legends’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, bazı öğeler oyun içinde gerçek parayla satın alınabilir.
Grimguard Tactics: Efsanelerin Sonu
Grimguard Tactics: Efsanelerin Sonu
Grimguard Tactics: Efsanelerin Sonu
Grimguard Tactics: Efsanelerin Sonu

MOD:
Çok para

İNDİR:

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin