Head Football LaLiga 2020 – En İyi Futbol Oyunları v 6.0.2 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Bu futbol oyununu ücretsiz indirin ve LaLiga Santander tüm takımlarıyla futbol oynamanın tadını çıkarın!

Resmi LaLiga takımları arasında en sevdiğiniz futbolcuyu seçin, topu tekmeleyin, kazanın ve takımınızı en üste götürün. Futbolcunuzu seçin, kafasıyla gol atın ve hayalinizdeki takımın kahramanı olun!

bu heyecan verici futbol ve spor oyununda milyonlarca oyuncuya katılın, en sevdiğiniz futbolcularla oynamanın tadını çıkarın: Messi, hazard, Sergio Ramos, Piqué, Joao Felix… Şimdi sadece, senin Kafa futbolcunu seçmek yeteneklerinizi göstermek ve oyunlarda turnuvaları kazanmak zorunda!

Bir futbol efsanesi ol. Santiago Bernabéu, Camp Nou, Wanda Metropolitano: tüm iyi futbol stadyumlarında inanılmaz gol at, dünya çapında FIFA, UEFA ve fanları etkileyin… En sevdiğiniz futbol takımı hangisi? Bir La Liga İspanyol futbol takımı (FC Barcelona, Atlético de Madrid, Real Madrid, Valencia) seçin ve en sevdiğiniz Kafa futbolcuları ile oynamak.

Neden kafa Futbolu LaLiga oynayabileceğiniz en eğlenceli ve çılgın futbol oyunu?

⚽ LALİGA RESMİ LİSANSLARI
Sadece kafa Futbolu LaLiga 2020 En İyi beceri futbol oyunları, 2019-2020 sezonu için tüm resmi Laliga Santander futbolcularına sahiptir (Messi, Sergio Ramos, Hazard, Piqué)! FC Barcelona, Atlético de Madrid, Real Madrid, Valencia’nın gerçek stadyumlarında futbol oynayın…

✔ ANTRENMAN VE BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEK
Futbolcularınızı yükseltin: futbol sahasında hızlı bir şekilde hareket etmek için hız, durdurulamaz hale getirmek için atış, her saldırı ve savunmada daha yüksek sıçrama atlamak, rakiplerinizi sollamak için SPRİNT, özel çekimler arasındaki süreyi azaltmak için güç. oyuncularınza level atlatın!

 İNANILMAZ ÖZEL ÇEKİMLER
Şok edici özel vuruşları kullanarak rakiplerinizi yen: Dragon Ball, turuncu makine, Sarı füze… Çarpıcı ışık ve ses efektleri gibi özellikler.

KARAKTER EDİTÖRÜ
İnanılmaz bir editör ile kendi özel yapılmış futbolcunuzu yaratın!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin