Hearthstone v 17.0.44222 Mod Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Size Overwatch ® ve World Of Warcraft ® getiren stüdyodan, Blizzard Entertainment’ın ödüllü koleksiyon kart oyunu HEARTHSTONE ® geliyor! Güçlü kartları toplayın ve güçlü desteler oluşturun. Sürekli değişen bir savaş alanının kontrolünü ele geçirmek için köleleri ve sapan büyülerini çağır. Ustaca bir strateji kullanın ve size meydan okumaya cesaret eden tüm oyuncuları yenin.

Arkadaşlarınızla büyü, yaramazlık ve kargaşa yaşayın. Arkadaşlarınızla çatışın ve Hearthstone’un tadını çıkarmak için ocağın etrafındaki milyonlarca oyuncuya katılın ve bugün indirin!

ZAFER İÇİN MÜCADELE, DÜŞMANLARI YENMEK. Güverte usta ve kurnaz strateji bu hızlı tempolu kart oyunu, güçlü kartları birleştirin. Azeroth’un savaş alanları üzerinde kontrolü ele geçirin ve göz kamaştırıcı gerçek zamanlı PvP savaşını yaşayın.

HARİKA ÖDÜLLER KAZANMAK İÇİN ARENAYA VE DÜELLO OYUNCULARINA ADIM ATIN.

BASİT. DELİCESİNE EĞLENCELİ.

Bir kart alın ve bu hızlı tempolu TCG’DE savaşa hazır olun! Oynadığınız her kart ile yıkıcı sonuçlar unleashing, kurnaz strateji ve şans temalı bir dünyada düello yapın!

Her kart hayata olağanüstü bir yetenek getiriyor; bu PvE ve PvP savaşlarının gelgitlerini açmak için deste ve akıllı hamleler yapmak için strateji kullanın. Akıllı bir haydut, güçlü bir büyücü veya oyunun on kahraman sınıfından herhangi biri olarak oynayın 

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin