Heroes of Dragon Age v 5.4.4 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Heroes of Dragon Age, pc’deki dragon age oyunun mobil versiyonu oyun aynı özellikleri vardır.yardakçılar toplayarak görevlere gidersiniz. görevleri almak için insanlarla konuşun ve onlar size görevler vericektir. o görevleri kendi yardakçılarınızla birlikte yapabilirsiniz. yardakçılarınızın levelini yükseltebilir ve skill verebilirsiinz. aynı şekilde karakteriniz içinde karakterinizi özelleştirebilir ve skillerini geliştirebilirsiniz.

GÜÇLERİNİ ÇAĞIR
Nadir ejderhalar, dev golemler ve diğer yıkıcı yaratıklar da dahil olmak üzere Dragon Age evreninden yüzlerce karakter toplayın – her biri benzersiz yetenekler, istatistikler ve hizipler. Ekibinizin gücünü artırmak için kahramanları tüketin ve birleştirin – ve güçlü rünleri dağıtın. Galeri ile derin stratejiler geliştirin: kahraman gruplarının, nadirliklerin ve uzmanlıkların bir özeti.

AKTİF SAVAŞ
Dört manga kurmak ve strateji savaş açılmak izle. Sahip olduğunuz daha fazla kahraman, parmaklarınızın ucunda daha fazla olasılık var. Zamanlanmış etkinliklerde afiş ve one-of-a-tür ödülleri kazanmak için diğer oyunculara karşı Clash. Kupa kazanmak ve küresel afiş hakim kazanan oluşumları dağıtın!

DENEYİM!
Eğer Dragon Age kendinizi olarak epik görevler ve patron savaşları ile oynayın. Doğrudan sevgili franchise’dan yerleri, zamanları ve hikayeleri yeniden yaşayarak başarı ödülleri kazanın!

BÜYÜLEYİCİ OLUN
kahramanların şaşırtıcı özel efektleri izlerken çarpıcı grafikler kendinizi bırakın.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

i

Yazar: admin