Hollywood Story v 9.3.1 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

İşte gerçek bir Hollywood yıldızı olmak için bir şans!

Hollywood hikayesinin yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklarına hoş geldiniz!

Kendi film yıldızı kariyerinizi inşa edin, şehir boyunca kırmızı halılara hakim olun, hayranlar, arkadaşlar ve takipçilerle takılın, kendi moda çizgileri oluşturun, harika gişe rekorları kıran filmleri çekin ve gerçek bir Hollywood simgesi olun!

KENDİ HOLLYWOOD YILDIZINIZI OLUŞTURUN!
Kendi film yıldızı oluşturun! Avatarınızı kişiselleştirin, kıyafetlerinizi, moda stilinizi, saç stilinizi ve makyajınızı seçin. Film endüstrisinde kendi benzersiz izinizi bırakın!

FİLM ÇEKİMİ
Seçmeleri kazanın ve gişe rekorları kıran filmler çekin! Filmlerinizi tanıtın ve hayranları kazanın!

MODA
Tasarımcılarla tanışın ve sadece sizin için yapılmış eşsiz moda elbisesi giyin!

FANLAR OLUŞTURUN
Kendi yıldız imzalı moda koleksiyonunuzu yaratın, kendi parfümünü tasarlayın ve hayran ordularıyla gerçek megastar olun!

ÜNLÜLER İLE TARİHİ YOLCULUK
En sıcak Hollywood yıldızlarıyla tanışın ve muhteşem yerlerde epik partilerde onlarla takılın hollywood rüyasını yaşama zamanı!

ŞEHRİN KİLİDİNİ AÇ
Oyun boyunca ilerleme ve şaşırtıcı yeni yerler ve ilgi çekici yeni özellikler kilidini açın! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve diğer heyecan verici yerlerde takılmak!

KAPAKLARI YAPIN
Büyük şöhret ile büyük medya çılgınlığı geliyor! Paparazzi sizin bir resminizi elde etmek için evinizin önünde bekliyor olacak, bu yüzden tabloid kapakları için hazır olun.

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar.

Yazar: admin